,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Курс для України визначений - шлях європейської інтеграції - Азаров, Арбузов і альтернативний Майдан
Курс для України визначений - шлях європейської інтеграції - Азаров, Арбузов і альтернативний Майдан


Прем'єр-міністр України Микола Азаров в інтерв'ю телеканалу Інтер у неділю ввечері заявив, що Україна остаточно визначилася з вибором свого зовнішньополітичного курсу - це шлях європейської інтеграції.

"Для нас двері, як нам кажуть, Європейського Союзу відкриті і для нас відкриті двері Митного союзу. Це дуже добре, що у нас є можливість вибору і ми вибираємо, і ми вже на цьому визначилися - шлях європейської інтеграції", - сказав прем'єр-міністр.

My Webpage


Україна продовжує роботу над підготовкою до підписання Угоди з ЄС - Арбузов

Перший віце-прем'єр України Сергій Арбузов заявив, що Україна не відмовлялася від переговорів з Євросоюзом щодо підписання Угоди про асоціацію.

"Саме створення трьох робочих груп, які ми створили з паном Фюле під час останньої зустрічі, і є гарантією того, що ми продовжуємо роботу і готуємося до підписання (Угоди з ЄС)", - сказав він в інтерв'ю телеканалу 1+1 в неділю ввечері.

За словами Арбузова, разом з цими робочими групами повинні вийти на суму, яка необхідна для допомоги Україні.

Також, перший віце-прем'єр висловив упевненість, що Європа в цьому зв'язку допоможе Україні і в переговорах з МВФ.

"Ми з паном Фюле і це готові відпрацювати, ми будемо залучати європейських фахівців, щоб вийти на узгоджені позиції і підписати угоду з МВФ", - підкреслив він.

Крім того, Арбузов заявив, що жоден з документів, які планується підписати на засіданні українсько-російської міждержавної комісії в Москві 17 грудня, "не приведе до вступу України в Митний союз".

Перший віце-прем'єр зазначив, що всі документи, які готуються до підписання в Москві, спрямовані на економічну безпеку України.

Перелік документів для підписання, які назвав Арбузов:
- Дорожня карта щодо врегулювання торговельних обмежень між Україною і РФ на 2013-2015 роки;
- Угода між урядами двох країн щодо реалізації держпідтримки відновлення серійного будівництва літаків Ан-124;
- Меморандум між урядами двох країн щодо співпраці в ракетно-космічній сфері;
- Меморандум про наміри щодо співробітництва у сфері суднобудування; міжурядову угоду з ядерної та радіаційної безпеки;
- Протокол між урядами України та Росії про поставки товарів і кооперації в 2014 році.

Крім того, Арбузов повідомив, що державний бюджет на 2014 рік готовий і уряд вже може направити його до парламенту.

My Webpage

Резолюція мітингу Партії регіонів: за Європу, але проти Майдану

На площі Конституції у парку знаходилися більше 10 тисяч людей, ще кілька тисяч осіб були розосереджені по всьому парку. Мітинг почався з виступів народних депутатів від Партії регіонів Михайла Чечетова та Нестора Шуфрича, які подякували присутнім за підтримку президента Віктора Януковича.

Шуфрич зазначив, що мітинг перемістився з Європейської площі в Маріїнський парк, щоб уникнути провокацій. Також перед присутніми виступали голови обласних і районних організацій Партії регіонів, народний артист Вадим Гришко, співачка Наталія Валевська та інші.

На сайті Партії регіонів 14 грудня було оприлюднено резолюцію мітингу Збережемо Україну.

Як повідомляється в резолюції, мітинг проходить на підтримку президента України Віктора Януковича і уряду "в їх зусиллях стабілізувати ситуацію в Україні, повернути мир і спокій в українські родини".

У тексті резолюції зазначено, що євроінтеграція була і залишається стратегічним курсом, який проводить Президент Віктор Янукович.

"Модернізація всіх сфер суспільного життя, підвищення конкурентоспроможності національної економіки, стандартів життя громадян України - наше завдання і наша мета... Але ми виступаємо за євроінтеграцію не будь-якою ціною, а тільки з урахуванням національних інтересів країни, інтересів кожного її громадянина", - йдеться в повідомленні.

Крім того, в резолюції зазначено вимогу до правоохоронних органів розслідувати і жорстко припиняти кожен факт порушення законності і порядку.

"Ми звертаємося до всіх громадян України із закликом об'єднатися в ім'я збереження миру в Україні! Ми закликаємо опозицію розблокувати державні установи і сісти за стіл переговорів. Єдино можливий шлях розвитку нашої країни - це шлях примирення і згоди", - зазначено в резолюції.

Також у тексті резолюції йдеться, що мітинг Збережемо Україну - безстроковий і буде тривати до тих пір, поки не буде стабілізована ситуація в країні.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх