,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Яценюк закликав Путіна і Лаврова не втручатися у внутрішні справи України
Про це він заявив на брифінг. Яценюк був обурений заявою Лаврова стосовно до тих подій, які зараз відбуваються в Україні.

"Вважаю таку заяву втручанням у внутрішні справи України, і текст цієї заяви є ні чим іншим, як прямим втручанням в право українського народу визначати своє майбутнє і в право українського народу визначати те, куди йти", - сказав Яценюк.

Крім того, він вважає, що Росія намагається реалізувати сценарій, щоб втягнути Україну в Митний союз Єдиного економічного простору (Росія, Білорусь, Казахстан).

За словами Яценюка , Росія має намір це зробити без підписання відповідних документів, за допомогою силового розвитку подій в Україні.

Він підкреслив, що Росія зацікавлена ​​в кровопролитному сценарії розвитку подій в Україні, і щоб нібито агресія виходила від мітингувальників на Евромайдане.

"Ми застерігаємо всіх, хто хоче реалізувати такий сценарій і звертаємося до керівника зовнішньополітичного відомства Росії і президенту Росії, який також дав неадекватну оцінку подіям в Україні, проявляти стриманість і повагу до українського народу у висловлюваннях по відношенню до України", - закликає Яценюк.

Нагадаємо, сьогодні, 14 грудня повідомлялося, Лавров заявив, що в Москві вважають ситуацію в Україні зрежисованої і підготовленої заздалегідь.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх