,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Уряду вдалося усунути торгові суперечності з Росією - Азаров
Прем'єр -міністр України виступив перед прихильниками ПР на Європейській площі і закликав українців припинити акції протесту - повідомляє Reuters

За даними Миколи Азарова, акції протесту відбуваються лише в столиці України Києві. "Я володію інформацією - лише у Києві у нас відбуваються ці події , а вся інша країна в переважній більшості спокійна. І ми повинні і Києву дати спокій . Я зараз їхав на цей мітинг і з болем у душі дивився на те, що відбувається в Києві . Так давайте наберемося мужності, я звертаюся до політиків, давайте скажемо своїм людям - повертайтеся в сім'ї, займайтеся своєю справою", - сказав Азаров.

Він підкреслив, що відповідальність політиків полягає в тому, щоб знайти мирне вирішення по всіх існуючих суперечностях. І в цьому всі політики повинні об'єднатися , додав прем'єр. "Ми повинні бути єдині в цьому. Ми можемо всередині країни лаятися , але поза ми повинні виступати єдиним фронтом. Ті політики , які пропагують ворожнечу , ненависть , поділ України - вони не повинні мати місце в сьогоднішній політиці , їм місце на звалищі . Ось це всі повинні розуміти", - заявив Азаров.

Крім того , прем'єр заявив , що Україні потрібні компенсації від ЄС для розвитку при підписанні Угоди про асоціацію.

Він також назвав спекуляціями заяви про намір влади підписати документи щодо входження країни до Митного союзу. "У понеділок ми завершуємо переговори з Російською Федерацією. Багато йде спекуляцій довкола цього . Нібито ми там здаємо Україну і підписуємо Митний союз. Я категорично спростовую ці спекуляції", - заявив він на мітингу прихильників Партії регіонів у суботу в Києві.

"Ми за 3,5 року нарешті домовилися підписати такий пакет угод, який дасть роботу нашим підприємствам. Усім підприємствам ї, у тому числі, в авіації, в космосі, машинобудівникам, металургам, і так далі", - додав Азаров.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх