,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Ахметов підтримав Євромайдан і закликав сторони конфлікту сісти за стіл переговорів
"Компанія СКМ у перші дні загострення ситуації в Києві дала свою позицію. І я, як акціонер компанії СКМ, повністю її поділяю.

У ці дні багато хто хоче знати моє особисте ставлення до подій. Моя позиція така: Україна і Президент три з половиною роки йшли по європейській дорозі. І за цей час було дуже багато зроблено.

У Вільнюсі угода не була підписана. І у всіх виникло питання - що сталося? Україна взяла паузу? Україна зупинилася? Чи Україна пішла в інший бік? Усі хочуть мати ясність. Люди стали шукати відповіді на ці питання і вийшли на Майдан.

Те, що мирні люди вийшли на мирні акції говорить про те, що Україна - вільна демократична країна. І з цієї дороги Україна не зверне. І це дуже добре.

Але те, що в ці дні постраждали люди, це - неприпустимо. Я переконаний, що зараз, у складний момент для нашої країни, дуже важливо мати холодний і зважений підхід. Одним словом, повинен перемогти здоровий глузд.

Я - за сильну, незалежну і цілісну Україну. Ми - одна країна, і її ділити не потрібно.

Я - за стіл переговорів. Щоб політики, влада, опозиція, моральні лідери країни сіли за стіл переговорів і прийняли те рішення, яким ми будемо пишатися. Повторюся, пишатися, а не соромитися. Те рішення, від якого виграє Україна і кожен українець як у короткостроковій, середньостроковій так і в довгостроковій перспективі.

Цей стіл я б назвав столом миру, компромісу і майбутнього нашої країни.

І нехай за цим столом політики втратять свої рейтинги. Але найголовніше, щоб рейтинг України пішов угору".

Раніше, 2 грудня, в офіційному прес-релізі групи СКМ, що включає сотні містоутворюючих підприємств, які надають робочі місця 300 тисячам співробітників, виступила з офіційною позицією про ситуацію у країні.

В офіційній заяві компанії наголошується, що група СКМ побудована на базових європейських цінностях, де верховенство права, повага прав приватної власності, свобода слова, свобода особистості, свобода мирних зібрань є пріоритетними.

"Ми категорично проти будь-якого насильства і вважаємо, що сьогодні необхідно докласти максимум зусиль для пошуку взаємоприйнятних рішень, від яких виграє вся країна і кожен українець" - сказано в заяві СКМ.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх