,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Європарламент ухвалив резолюцію по Україні, закликавши ЄС створити посередницьку місію і відмінити візовий режим
Резолюція має назву Про результати саміту Вільнюського саміту і майбутнє Східного партнерства, зокрема, щодо України. Вона була прийнята сьогодні, 12 грудня, в Страсбурзі в ході пленарного засідання ЄП.
"(ЄП) закликає негайно розпочати нову повноцінну посередницьку місію ЄС на найвищому політичному рівні, щоб допомогти у проведенні круглого столу між урядом, демократичною опозицією і громадянським суспільством і забезпечити мирне вирішення нинішньої кризи", - йдеться в резолюції.

Крім того, Європарламент висловлює повну солідарність з "демонстрантами за європейське майбутнє і закликає українську владу повною мірою поважати громадянські права і фундаментальні свободи зібрань і мирних акцій протесту".
"(ЄП) рішуче засуджує використання грубої сили проти мирних демонстрацій і наголошує на необхідності швидкого, ефективного та незалежного розслідування і покарання осіб, визнаних винними, закликає до негайного і безумовного звільнення мирних демонстрантів, заарештованих в останні дні", - йдеться в резолюції.
Крім того, відзначаються і міжнародні зобов'язання України. "(ЄП) наголошує, що такі заходи суперечать основоположним принципам свободи зборів і висловлювання думок і, отже, порушують універсальні європейські цінності", - зазначено в резолюції. У цьому зв'язку ЄП нагадав і про те, що Україна є чинною головою в ОБСЄ і повинна захищати ці цінності.

Також Європарламент висловлює жаль з приводу "жорстоких подій, що сталися в ніч на 9 грудня 2013 року, коли сили безпеки штурмували офіси опозиційних партій і незалежних ЗМІ, і переслідували демонстрантів". "(ЄП) вважає, що ці події можуть призвести до подальшої ескалації і без того напруженої ситуації", - йдеться в резолюції.

У світлі поточної ситуації в резолюції міститься положення "настійно закликати українську владу взяти участь у переговорах з протестувальниками, щоб уникнути ескалації насильства і дестабілізації в країні, і закликати всі політичні партії гарантувати проведення законної, спокійної парламентської дискусії з економічної та політичної ситуації та перспективи майбутньої інтеграції з ЄС". "(ЄП) нагадує, що в будь-якому демократичному суспільстві можуть бути проведені вибори, коли потрібно оновити народну законність", - закладено в резолюції вказівку на можливість проведення в Україні нових виборів.

У цьому зв'язку ЄП нагадує, що все ще "залишаються відкритими кілька каналів для комунікації, зокрема і місія Європарламенту у складі екс-президентів Пета Коса та Олександра Кваснєвського". "Тому (ЄП) повторює, що занепокоєння з боку української влади, якими було виправдано ухвалене в останню хвилину рішення про призупинення (підготовки до підписання Угоди про асоціацію - ред.), мало бути озвучене раніше, для того, щоб надати їм можливість вирішувати це питання", - сказано в резолюції ЄП.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх