,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Керівник українського Microsoft взяв відпустку і пішов на Майдан будувати барикади та чистити сніг. ДОПОВНЕНО
Керівник українського Microsoft взяв відпустку і пішов на Майдан будувати барикади та чистити сніг. ДОПОВНЕНО


Дмитро Шимків, директор Microsoft Україна, в знак протесту проти дій силових структур, взяв відпустку за свій рахунок, щоб допомогти українцям на Майдані – про це він розповів в себе на Facebook-сторінці.

«Агресивні дії силових структур неприпустимі у демократичній країні! Тому сьогодні я тимчасово склав повноваження Генерального Директора Microsoft Україна.

Я вирушаю на майдан знову захищати права та свободи своїх співвітчизників!

«Поэтом можешь ты не быть, но Гражданином быть обязан!» – пише Шимків

Дмитро також розповів, що в головному офісі Майкрософта з розумінням віднеслись до його рішення, адже він має повноваження йти у відпустку за власний рахунок, і те, як він його використовує і як висловлює свою громадянську позицію – це його особиста справа. Шимків також додав, що зараз перебуває на Євромайдані і займається тим же, що й всі – чистить сніг, допомагає чистити барикади, вночі виходить на чергування.

«Так, як зараз діють українські правоохоронні органи – неприпустимо в жодній країні» – каже Шимків.

My Webpage


Українські Facebook-розробники підтримали Євромайдан

Спільнота Євромайдан у Facebook розповсюдила повідомлення про те, що розробники цієї соціальної мережі у Пало-Альто (Каліфорнія) підтримують Євромайдан.

"Facebook також підтримує #ЄвроМайдан, скажемо відверто - без Facebook не було б ЄвроМайдану. Спасибі Вам, передавайте вітання Марку від українського народу", - написано в повідомленні.

На підтвердження цього наведена фотографія українських розробників авторства Остапа Коркуна, який написав: "Я і мої колеги українці підтримуємо #Євромайдан... і Фейсбук".

Нагадаємо, генеральний директор Microsoft Україна Дмитро Шимків взяв відпустку за свій рахунок для участі в Євромайдані.

Про це він повідомив на своїй особистій сторінці у Facebook. "Агресивні дії силових структур неприпустимі в демократичній країні. Тому сьогодні я тимчасово склав повноваження генерального директора Microsoft Україна. Я вирушаю на майдан захищати права і свободи своїх співвітчизників", - написав топ-менеджер.

Керівник компанії Яндекс-Україна Сергій Петренко закликав ігнорувати Партію регіонів. "Чесна людина може бути не в змозі позбутися бандитів, але не зобов'язана радіти і проявляти якусь ввічливість щодо них. Навпаки - їх треба бойкотувати. Не вітатися, не спілкуватися, не протягувати руки, не брати участі у подіях, у яких вони беруть участь. Чесні люди можуть жити, викресливши цих упирів зі свого оточення і виключивши контакти з ними", - заявив він.

Також акції протестів в Україні підтримав засновник ВКонтакте Павло Дуров, звинувативши українських чиновників у вимозі хабара.

"Сподіваюся, що цивільні виступи у Києві призведуть до позитивних змін. Очевидно, що цей чудовий народ заслуговує більш високого інтелектуального і морального рівня своїх правителів", - заявив Павло Дуров.

My Webpage
Отредактировал norman orx (12 декабря 2013)
Причина: доповнено

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх