,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Мусульмани Росії анонсують безпрецендентний майдан у Москві
Мусульмани Росії анонсують безпрецендентний майдан у Москві


У Махачкалі 29 листопада пройшов загальнокавказький мітинг. «Найближчим часом ми оголосимо про проведення в Москві безпрецедентного за своїм масштабом загальноросійського мітингу проти ісламофобії , кавказофобії та ксенофобії» , - заявив один з організаторів Абакар Абакаров . Видання уточнює, що провести мітинг у столиці організатори планують не пізніше 25 грудня, однак готові перенести його на початок 2014 року в разі , якщо не встигнуть вчасно оформити заявку в столичну мерію. В акції візьмуть участь уродженці Дагестану, Чечні, Інгушетії, Північної Осетії і Ставропольського краю.

Безпосереднім приводом для проведення мітингу організатори назвали необхідність підтримки адвокату Мураду Мусаєву, якого звинувачують у підкупі свідків у справі про вбивство полковника Юрія Буданова і в тиску на присяжних. На своїй сторінці в Facebook один з організаторів мітингу Абакар Абакаров написав, що учасники заходу також зажадають притягнути до кримінальної відповідальності співробітників декількох федеральних телеканалів, у тому числі « Першого каналу» , «Росії 2 » і НТВ. На його думку, журналісти цих ЗМІ займаються розпалюванням міжнаціональної та релігійної ненависті. Про вуличних протестах заговорили і в середньоазіатських діаспорах.

«Мігрантів ситуація в Росії може довести до вибуху» , - заявив голова Спілки таджицької молоді Іззат Аман і поскаржився на «розгул фашизму в країні». «Торік, коли в Москві таджиків - двірникам не дали зарплату , вони вийшли і протестували. Коли ситуація досягне точки вибуху , вони вийдуть знову. Тільки в Москві 500 тисяч громадян Таджикистану, а по всій Росії їх два мільйони - мало не здасться», - зазначив він.

Про намір провести в Москві мітинг проти ксенофобії заявляла і Федерація мігрантів Росії. Акція планувалася як відповідь на «Російський марш» , який у листопаді кожного року проводять націоналісти. Однак згодом організатори відмовилися від своїх планів , пояснивши це рішення тиском з боку столичної влади, пише KM.RU , посилаючись на « Независимую газету».

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх