,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Розмов про Митний союз поки що бути не може - Азаров
"Жодних розмов про Митний союз не буде, ніяких документів уряд не готує. Я хочу відразу попередити спекуляції", - заявив Азаров, відкриваючи засідання уряду.

Прем'єр повідомив, що 17 грудня відбудеться чергове засідання українсько-російської міждержавної комісії і зараз уряд працює над підготовкою двосторонніх документів.

Серед цих документів, зокрема, протокол про поставки товарів та виробничу кооперацію у 2014 році, меморандум про спільні дії з організації спільного будівництва транспортного переходу через Керченську протоку, угода між урядами двох країн про практичне організаційно-технічне забезпечення спільного контролю у пунктах пропуску через українсько-російський державний кордон.

"Ось усі ці питання, які ламають нашу двосторонню торгівлю. Усе ці питання, над якими ми працювали більше двох років, зараз ми близькі до їх вирішення", - заявив він.

Прем'єр також наголосив, що саме цей перелік документів уряд розгляне на своєму засіданні.

Азаров додав, що під час засідання комісії планується підписати план дій щодо врегулювання торговельних обмежень у двосторонній торгівлі між Україною та Росією на 2013-2014 рр..

Крім того, прем'єр заявив, що протести в Києві та тимчасове блокування уряду порушили графік погашення заборгованості з соціальних виплат і заробітних плат.

Наголосимо, що залишки коштів на Єдиному казначейському рахунку до початку листопада і грудня 2013 року становили відповідно 0,4 млрд грн та 1,2 млрд грн, що є найнижчим рівнем від 2003 року.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх