,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Члени Європарламенту: українці прагнуть зближення з ЄС
Основна частина післяобідніх дебатів стосувалася України, хоча депутати обговорили і інші результати саміту у Вільнюсі, який відбувся 28-29 листопада.

Єврокомісар Штефан Фюле виступив від імені Верховного представника ЄС з зовнішньої політики та політики сусідства Кетрін Ештон, яка зараз перебуває в Києві.

"Я закликаю владу звільнити всіх тих мирних протестувальників, які перебувають в ув'язненні", - сказав пан Фюле.

Глава комітету з закордонних справ Ельмар Брок виступав в одязі кольорів українського прапору.

Ребекка Хармс з групи зелених заявила, що ЄС уособлює для українців "свободу, рівність та справедливість", і що українці прагнуть зближення з ЄС.

Грехем Вотсон, який представляє британських ліберальних демократів, провів паралелі із Помаранчевою революцією 2004 року, заявивши, що нинішні протести знову "засвідчили прагнення людей до європейського майбутнього".

Пан Вотсон закликав вільніше говорити про роль Росії, яку він порівняв з очевидною річчю, яку, здається, ніхто не помічає.
Лайма Андрікієне з Литви заявила, що майбутнє ЄС та Росії зараз вирішується в центрі Києва, а Гйоргі Чопфлін з Угорщини наголосив, що Росія ніколи до кінця не сприймала те, що Україна - незалежна.

"Чи можемо ми говорити про завершення Холодної війни?" - звернувся до присутніх данський депутат Марк Демесмаекер, який наголосив, що Росія хоче звести ситуацію до гри з нульовою сумою.

Річард Легутко, який представляє польських консерваторів, підбив підсумки саміту Східного партнерства у Вільнюсі, назвавши його провалом політики ЄС щодо східних сусідів. Він заявив, що ця політика погано фінансувалася, погано виконувалася і ніколи не була в центрі стратегії ЄС. Тож, заявив він, "нічого дивного, що в останній політичній сутичці перемогла Росія, а ЄС програв".

Завершуючи дебати щодо України, пан Фюле ще раз наголосив, що Європейський Союз і далі готовий підписати Угоду про асоціацію з Україною.

Цей документ мали підписати під час саміту у Вільнюсі, але за тиждень до нього український уряд оголосив, що призупиняє підготовку до підписання.

Сотні людей, незгодних із діями влади, вийшли на вулиці. Масові протести, зосереджені переважно в Києві, тривають вже понад два тижні. Нового поштовху вони набули після силового розгону мітингувальників на Майдані Незалежності у ніч проти 30 листопада.

Протестувальники вимагають відставки уряду та президента, а також звільнення затриманих під час акцій протесту в останні тижні та притягнення до відповідальності винних у застосуванні сили.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх