,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Єврокомісар Фюле: ЄС почув вибір українців
Виступаючи у вівторок у Європейському парламенті в рамках обговорення українського питання на пленарній сесії, європейський комісар зазначив, що масивна підтримка європейської інтеграції, яку показали українські громадяни за останні кілька тижнів, "дає підстави вважати, що більша частина населення зробила свій вибір стосовно того, куди повинна йти Україна, і що українці налаштовані захищати свій вибір, мирно реалізуючи свої громадянські права, свої свободи зборів і висловлювання".

"Їхній вибір був почутий. Я вірю, що Україна та ЄС тісно пов'язані - безпрецедентно за своєю глибиною, широтою і силою і не тільки буквою, а й духом цієї Угоди, яка, може, коштує у мільйон разів більше, ніж простий розчерк пера. Я захоплююся любов'ю українського народу до свободи і зрілості її європейського духу. Вони не шукають компенсації Європейського Союзу, а шансу жити за європейськими цінностями", - сказав Фюле.

Як повідомлялося, після відмови української влади підписувати Угоду про асоціацію з ЄС на саміті у Вільнюсі українці вийшли на масові акції протести. Ситуація загострилася після того, як бійці спецпідрозділу Беркут вночі 30 листопада жорстко розігнали учасників мирних демонстрацій. Це викликало нову хвилю масових протестів в Україні.

У ніч на вівторок, 10 грудня, солдати внутрішніх військ та бійці спецпідрозділу Беркут розібрали барикади біля Адміністрації президента, Кабінету міністрів і Верховної Ради. Зараз протестувальники залишаються на Майдані Незалежності.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх