,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Янукович пообіцяв мінімізувати економічні ризики, пов'язані з підписанням асоціації з ЄС
"Ми поставили завдання уряду здійснити цю роботу і залучити стільки фахівців, скільки потрібно. Умовно кажучи, наступний саміт у березні місяці, і ми повинні до березня цю роботу здійснити", - сказав він під час круглого столу з екс-президентами держави Леонідом Кравчуком, Леонідом Кучмою та Віктором Ющенком у вівторок, 10 грудня, в Києві.
Янукович також заявив, що, ймовірно, 11 листопада, українська делегація вирушить з візитом до Брюсселя для проведення переговорів.

"Швидше за все, завтра вирушить наша група на чолі з першим віце-прем'єром Арбузовим у Брюссель і почнеться робота спільної робочої групи Україна-ЄС", - зазначив глава держави.

За словами Януковича, євроінтеграційний курс України залишається незмінним.

"Я неодноразово говорив, що програма Партії регіонів з 1997 року мала стратегічною метою інтеграцію України в європейський простір", - сказав президент.

Нагадаємо, вчора, 9 грудня, президент України Віктор Янукович поспілкувався телефоном з Президентом Європейської комісії Жозе Мануелем Баррозу та Генеральним секретарем ООН Пан Гі Муном щодо внутрішньополітичної ситуації в Україні.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх