,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Янукович пообіцяв Генсеку ООН розпочати діалог щодо протестів
Янукович пообіцяв Генсеку ООН розпочати діалог щодо протестів


Генсек ООН Пан Гі Мун закликав Віктора Януковича до мирного діалогу задля розрядки політичного напруження в Україні, а президент пообіцяв ініціювати такі перемовини.

Про це в неділю повідомила прес-служба ООН.

В неділю прес-служба президента України повідомила, що Віктор Янукович провів телефонну розмову з Генсеком ООН Пан Гі Муном щодо ситуації в Україні.

"Під час розмови сторони обговорили питання поточної співпраці, внутрішньополітичної ситуації в Україні та підходи до її розв’язання", - йдеться в повідомленні прес-служби президента України.

"На фоні сотень тисяч протестувальників на вулицях столиці України, Пан Гі Мун безпосередньо закликав президента Віктора Януковича до мирного діалогу для розрядження нинішнього політичного напруження в країні", - повідомили в прес-службі ООН.

В ООН вказали, що в телефонній розмові з паном Януковичем Генсек ООН висловив серйозне занепокоєння та наголосив на неприпустимості застосування сили.

"Він також привітав запевнення президента Януковича, що будуть ініційовані консультації задля розрядження ситуації", - йдеться в повідомленні прес-служби ООН.

Також зазначається, що Пан Гі Мун закликав усі сторони проявляти стриманість, утриматись від насильства та дотримуватись демократичних принципів свободи висловлення та мирних зібрань.

Під час сьогоднішнього дзвінка Генсек ООН привітав пана Януковича з успішним головуванням України в ОБСЄ цього року.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх