,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Військові командири звинуватили Януковича в людиноненависті і вимагають піти у відставку!
«Нема секрету в тому, що наше військове училище спеціалізувалося на навчанні та підготовці офіцерів найвищої кваліфікації для загальновійськових і спеціальних підрозділів. Всі знають , що більшість підрозділів спецназу ГРУ ГШ , ВДВ , ВМФ , МВС СРСР були укомплектовані нашими випускниками. Наші товариші виконували бойові завдання у багатьох гарячих точках. Ми , як ні хто інший знаємо внутрішню сторону будь-якого бойового підрозділу спеціального призначення та систему його управління . Висока дисципліна , бойове братерство і самовідданість властива таким формуванням. Ми не сумніваємося , що і українська міліція будувалася на таких принципах. Всі дії таких формувань засновані на чіткому плануванні та беззаперечному виконанні наказів командирів і начальників », - йдеться у зверненні , інформує еizvestia.com .

Водночас випускники училища глибоко обурені цинізмом , з яким наша влада намагається відхреститися від того , що саме за її вказівками віддавалися злочинні накази для рядових бійців спецназу і співробітників МВС: « Ми глибоко шкодуємо про те , що бойові підрозділи МВС використовують свою силу , навички та вміння для боротьби з простими громадянами власної країни , а не для боротьби з бандитами і вбивцями і кожен день наших мирних протестів це підтверджує. Народне терпіння не безмежне ! Народний гнів страшний! Ми закликаємо всіх силовиків нашої країни - зупиніться! Подивіться навколо себе - поруч ваші брати і сестри , ваші матері і батьки . Не будьте бездумними маріонетками в руках ваших міністрів, яким абсолютно все одно , що з вами буде потім ».

«Ми , колишні командири підрозділів , частин і з'єднань на собі відчули , що керівник завжди у відповіді за те , що відбувається в його колективі . Те, що відбувається в нашому суспільстві сьогодні має спричинити відповідальність вищих керівників країни - Президента і Кабінету Міністрів. Ми звертаємося до Президента - відправте уряд у відставку , зупиніть кровопролиття : це ви винні, в тому , що відбувається в країні! Ваші людиноненависницькі накази і розпорядження занурюють країну у вир протистояння! Скільки можна обманювати власний народ і кидати його напризволяще ? Будьте справжніми політиками європейського стилю , ви провалили свою каденцію , ВИ ОБДУРИЛИ НАС У наш європейський вибір ! - Підіть після цього у відставку! Вам не залякати наш народ! Ми хочемо жити в цивілізованій правовій державі і в змозі витримати всі труднощі перехідного періоду ! Гнів народу грунтується не тільки на неподписании урядом асоціацію з Євросоюзом. Це - біль народу , викликана плачевним станом умов життя і зайнятості в країні , відсутністю видимих ​​перспектив , збагачення обраних і зубожіння більшості людей , несправедливість і безкарність , неможливість знайти правду і бути захищеним у суспільстві, глобальна корупція. Влада нездатна і не хоче змінювати країну на краще » , - йдеться у зверненні.

«Ми підтримуємо тих , хто відстоює європейський вибір на« майданах »всієї нашої країни! Будьте впевнені , в тому, що випускники квок , викладачі , ветерани спецназу , ВР СРСР і України , ветерани локальних конфліктів та бойових дій на території інших держав з вами в цей важкий час . З першого дня наші товариші в рядах мирних демонстрантів !

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх