,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Росія здійснює рейдерську атаку на Україну
Російська Федерація здійснює рейдерську атаку на Україну, заявив колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі.

"Те, що відбувається сьогодні в Україні, – це політичне рейдерське захоплення путінською Росією суверенної держави в центрі Європи", - сказав пан Саакашвілі під час зустрічі з лідером партії УДАР Віталієм Кличком.

Колишній президент повідомив, що мета його візиту - продемонструвати солідарність із європейським вибором України.

На брифінгу в Києві Михайло Саакашвілі заявив, що Володимир Путін хоче віддалити Україну від Європи.

"Коли Україна віддалиться від Європи, то з нею можна буде зробити всі що завгодно... Тоді її можна буде шантажувати значно більше, тоді на неї можна буде тиснути більше, тоді можна буде пригноблювати будь-якого українського політика набагато більше", - сказав Саакашвілі, якого цитують "Українські новини".

При цьому він вважає, що від ситуації в Україні буде залежати стабільність у всьому регіоні Східної Європи: "Це ситуація, яка стосується всіх нас. Якщо ми не дійдемо до кінця, то у нас у всіх не буде права вибору", - наголосив Саакашвілі.

"Ми не втручаємося у внутрішні справи України, але всі розуміють, що в України немає іншого шляху, ніж в Європу, бо це вибір принципів і цінностей. Тому всі сьогодні хвилюються за Україну і хочуть їй допомогти", – цитує Михайла Саакашвілі прес-служба УДАРу.

У Києві вже декілька днів знаходиться група представників партії Саакашвілі "Єдиний національний рух", яка нині складає меншість в парламенті Грузії.

Михайло Саакашвілі прибув в Київ у п'ятницю разом з групою європейських політиків.

Зокрема, як повідомили у Європейській народній партії, для зустрічі з людьми на Євромайдані та українською опозицією у Київ приїхав екс-президент Європарламенту Єжи Бузек, голова комітету ЄП із закордонних справ Ельмар Брок та віце-президент партії Яцек Саріуш-Вольський.

В Україні 16 день триває акція протесту, яка отримала назву Євромайдан. Спочатку люди вийшли протестувати проти рішення уряду від 21 листопада про припинення підготовки до підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Згодом громадськість обурив силовий розгін мирних мітингувальників у ніч на 30 листопада, а також затримання учасників акції під Адміністрацією президента.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх