,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


США засудили Росію за обмеження прав людини і тиск на Україну
Москва робить "систематичні спроби стримування російського громадянського суспільства", очорнює спільноти сексуальних меншин і чинить тиск на сусідів, таких як Україна, заявила Райс в середу на конференції "Human Rights First Annual Summit".

Як пише Reuters, відносини Москви і Вашингтона натяглися цього року через рішення Кремля надати тимчасовий притулок американському шпигуну-втікачу Едварду Сноудену.

"Ми шкодуємо про вибіркову справедливість і переслідування тих, хто виступає проти корупції та непотизму, які підривають економічне майбутнє Росії і обмежують її потенціал грати повноцінну роль на світовій арені", - сказала Райс.

Радник Барак Обами сказала, що США вимушені балансувати між своєю принциповою вимогою дотримуватися прав людини і необхідністю підтримувати відносини з країнами, де ці права не дотримуються, такими як Росія і Китай.

"Ми робимо важкий вибір", - сказала вона.

"Коли порушуються права, ми продовжуємо виступати за їхній захист. Але ми не можемо і не будемо прикидатися, що іноді йдемо на короткострокові компроміси".

Райс виступила з жорсткою риторикою на адресу Пекіна, нагадавши про арешт юриста та захисника прав людини Сюй Чжиюна і про лауреата Нобелівської премії миру Лю Сяобо, засудженого в 2009 році до тюремного ув'язнення на 11 років за організацію петиції, що закликає до відмови від однопартійної системи.

"Народ Китаю терпить зростаючі обмеження щодо свободи вираження переконань, зібрань та асоціацій. Це недалекоглядна політика", - заявила радник Обами.

"Коли суд позбавляє свободи політичних дисидентів, які всього лише закликають до поваги законів Китаю, ніхто в Китаї, включаючи американців, які працюють там, не може почуватися в безпеці".

Промова Райс збіглася з візитом до Китаю віце-президента Джо Байдена, головною темою якого є занепокоєння США та Японії щодо недавнього кроку Пекіна, який проголосив "зону повітряної оборони" над спірними островами Східно-Китайського моря.

Нагадаємо, вчора міністр закордонних справ Німеччини Гідо Вестервелле відвідав мітингувальників на Євромайдані в центрі Києва.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх