,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Третина росіян не підтримує дії Путіна - соціологи
Це найбільш негативний показник за останні 12 років.

Переважно підтримує діяльність президента 47%, а ще 16% кажуть, що знають про неї недостатньо.

Опитування було проведене в листопаді у 45 регіонах Росії.

Путіна не підтримують бідні і активні

При цьому загальне враження росіян про пана Путіна поки позитивне: у більше ніж у половини опитаних (52%) воно переважно сприятливе. Нижче психологічного бар'єру в 50% ця кількість опускалася тільки в серпні 2013 року (47%).

Одначе за останній місяць зросла частка людей із несприятливим враженням: нині вона складає 29%. Ця цифра значно вища, ніж під час першого і другого президентських термінів Путіна, коли таких було лише 9-15%.

"З одного боку відбувається ослаблення довіри до Путіна, ... готовність підтримувати його дії - ці цифри падають з 2007 року більш-менш стабільно", - розповів Російській службі Бі-бі-сі соціолог Борис Дубін.

"З іншого боку, за останні два роки з'явилися групи, які відкрито не підтримують той режим, який склався при Путіні, фігуру Путіна як уособлення цього режиму, його дії. Це пов'язано, звісно, перш за все, з репресивними діями щодо так званої опозиції і низкою законів, які так чи інакше були подані з самого верху і були прийняті", - додає соціолог.

Серед тих, хто переважно не підтримує президента, виділяються робітники, безробітні та пенсіонери, каже Олексій Левінсон з "Левада-центру".

"Традиційно рівень критичних висловлювань на адресу Путіна великий серед найбіднішого населення", - розповів він Російській службі Бі-бі-сі.

"Є невдоволення найбідніших і тих, хто найбільше працює, тих, хто не відчуває захищеності своїх невеликих доходів і не розуміє ситуації та її перспектив. І, нарешті, є невдоволення більш освічених, більш просунутих, більш активних, які не відчувають можливості реалізуватися в цій ситуації і відчувають, що їх недооцінюють, їх не бачать, вони ніби і не існують для влади як соціальна група", - додає Борис Дубін.

Президентські рейтинги

47% учасників опитування розповіли, що якби вибори президента Росії відбулися найближчої неділі, вони проголосували б за пана Путіна. Ще два роки тому таких було 55%.

За лідера комуністів Геннадія Зюганова віддали б свої голоси 17% респондентів, за голову ЛДПР Володимира Жириновського - 12%, за міністра оборони Сергія Шойгу - 7%.

Рейтинги опозиціонерів значно нижчі: за Олексія Навального проголосували би 5%, і лише 2% - за голову партії "Яблуко" Сергія Мітрохіна.

Чинний прем'єр-міністр Дмитро Медведєв на майбутніх виборах набрав би всього 1% голосів.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх