,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Рада проголосує за відставку уряду - Жванія
"Я впевнений, що засідання Верховної Ради завтра (У вівторок. - Ред.) відкриється. (...) Я впевнений що завтра першим питанням буде розглянута відставка уряду і я впевнений, що за цю відставку уряду буде проголосовано більшістю депутатів", - сказав пан Жванія в ексклюзивному інтерв’ю ВВС Україна.

Раніше у понеділок профільний комітет з питань державного будівництва та місцевого самоуправління, який очолює Давид Жванія рекомендував Верховній Раді прийняти за основу і в цілому проект постанови про недовіру уряду. За таке рішення на засіданні комітету в понеділок проголосували 8 членів, один – утримався.

Відповідаючи на питання, скільки депутатів за це проголосує, Давид Жванія відповів: "Достатньо. Позафракційні, думаю, всі в один голос за. Думаю, що підтримають і комуністи, тому я думаю, щодо відставки уряду питань нема".

Водночас, за словами пана Жванії зараз стоїть питання щодо формування коаліційного уряду.

"Я думаю, сьогодні є величезний шанс створити у парламенті України широку коаліцію без комуністів. Це буде перший крок для того, щоб показати Росії: ваші сценарії не проходять", - сказав парламентар.

Він також припустив, що парламент може проголосувати за лікування Юлії Тимошенко за кордоном.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх