,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Влада перейшла точку неповернення - преса України
"Точка неповернення"

Діловий тижневик "Деловая столица" пише, що минулої суботи "влада перейшла точку неповернення".

Міліція відкрила 11 проваджень та затримала 9 активістів через події у Києві

Литвин: влада неадекватно оцінює ситуацію

Парламент Криму закликає до надзвичайного стану, "якщо потребуватиме ситуація"

За словами газети, з мовчазної згоди президента, бійці "Беркуту" застосували брутальну силу проти учасників багатоденної акції протесту в підтримку євроінтеграції України.

Газета вважає, що такими діями Партія регіонів поставила під питання своє політичне майбутнє, "заплямувавши себе кров’ю". Адже цей інцидент підняв "безпрецедентну хвилю протесту" мільйонів громадян, заспокоїти яку тепер можна тільки ще жорстокішими репресіями. На думку видання, однопартійці президента вже почали тікати з колись монолітного табору регіонів.

"Ближче до президентських виборів цей поки що ледь помітний кадровий струмок може перетворитися на бурхливий потік політичних біженців"

"Деловая столица"

"А ближче до президентських виборів цей поки що ледь помітний кадровий струмок може перетворитися на бурхливий потік політичних біженців", - каже видання.

Нова хвиля

Газета "Сегодня" пише, що мітинги переросли в "масовий кривавий бунт" з захопленням будівель та новими сутичками з силовиками. Також країною ширяться чутки про можливе введення надзвичайного стану.

Газета погоджується, що "нову хвилю Євромайдану спровокував розгін мітингувальників в ніч проти суботи". За даними газети, одним з "найбільш парадоксальних явищ" дня протестів була поведінка опозиції.

"Зібравши народ на мітинг, вона не втримала ситуацію під контролем. Та схоже, й не сильно намагалася це зробити", - каже видання.

На думку видання, нічна зачистка площі "Беркутом" показала, що серед правлячої Партії регіонів немає єдності. А після самого розгону в пресі з’явилися новини про ніби-то вихід деяких депутатів з фракції Партії регіонів.

Російськомовні українські націоналісти?

Газета "Коммерсантъ Украина" називає мітинг в центрі столиці "найчисельнішою антиурядовою акцією протесту за останні дев’ять років".

"Активісти, які супроводжували грейдер, розмовляли поміж собою російською"

"Коммерсантъ Украина"

Видання також дотримується думки, що приводом до масових виступів було побиття беркутівцями прихильників євроінтеграції на Майдані 30 листопада.

Говорячи про події біля президентської адміністрації на вулиці Банковій, видання каже, що протестувальники, які використовували грейдер для атаки на бійців внутрішніх військ, називали себе націоналістами та мали прапори та пов’язки з націоналістичною та нацистською символікою.

"Але це дуже дисонувало з тим фактом, що активісти, які супроводжували грейдер, розмовляли поміж собою російською", - додає видання.

Міліцейська брутальність

"Комсомольская правда в Украине" пише, що "мітинги в Києві, що почалися з мирного захоплення новорічної ялинки, переросли протягом дня в масові бійки".

За словами газети, в неділю в столиці важко було розібратися, де мирні протестувальники, де професійні опозиціонери, а де провокатори. Ситуація нагадувала "кадри сутичок в Каїрі або Стамбулі". Також газета наводить коментар експерта, який пояснює, що, на його думку, "Беркут" перевищив свої повноваження під час розгону мітингувальників напередодні.

За словами екс-заступника начальника департаменту громадської безпеки міністерства внутрішніх справ, генерала-майора у відставці Івана Прошковського, бійці "Беркуту" переслідували демонстрантів, які тікали, що заборонено правилами. Також, на його думку, застосування важких гумових кийків було занадто жорстоким.

Огляд підготував Дмитро Зоценко

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх