,


Наш опрос
Как изменилась Ваша зарплата в гривнах за последние полгода?
Существенно выросла
Выросла, но не существенно
Не изменилась
Уменьшилась, но не существенно
Существенно уменьшилось
Меня сократили и теперь я ничего не получаю


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


«Беркут» перекрив дорогу до резиденції Януковича
Про це повідомляє у своєму Facebook активіст Віталій Уманець.

Близько 300 автомобілів намагаються проїхати до президентської резиденції «Межигір'я» в село Нові Петрівці Вишгородського району Київської області в неділю ввечері.

Видання Інтерфакс-Україна, з посиланням на одного з учасників акції, повідомляє, що вони планували проїхати безпосередньо до резиденції і звернути увагу на себе автомобільними сигналами.

За словами очевидців, чотири автобуси спецпідрозділу «Беркут» вишикувалися перед автомобілістами, а також шлях перегородив кордон «беркутівців». Проте, учасники акції не мають наміру відмовлятися від своїх планів.

Додамо, що у резиденції президент України Віктор Янукович проводить нараду щодо ситуації в Києві. Раніше російське агентство ИТАР-ТАСС із посиланням на джерела в українському уряді повідомило, що у «Межигір'ї» знаходяться секретар РНБО Андрій Клюєв, глава МВС Віталій Захарченко, голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов, а також ряд керівників міністерств і відомств. Вони, за інформацією російського видання, проводять нараду щодо запровадження в Україні надзвичайного стану.

My WebpageИнформация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх