,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Мітингувальники проникли в будівлю КМДА - ТБ
Учасники акції протесту, яка проходить на Майдані Незалежності та Хрещатику проникли в будівлю КМДА, повідомляє Громадське ТБ.
Наразі у залі КМДА знаходиться близько 100 осіб.

"Якщо будуть виникати якісь питання з питання захоплення державних установ, я підкреслюю: це приміщення Київради, комунальне майно, тому кожен киянин... з дотриманням Конституції і законів України, якщо на вулиці холодно, то держава і влада мають забезпечити тепле харчування, питво, відпочинок для людей", - заявив громадський діяч, лідер партії Нова сила Юрій Збітнєв.

"Ми розуміємо, що ситуація екстраординарна, вона форс-мажорна і квазі-правова, тому на сьогоднішній день ми беремо на себе відповідальність, що в цьому залі і в цьому приміщенні буде порядок, дотримання законів і Конституції", - додав він.

Свободівець Юрій Левченко закликав людей вести себе гідно, не проникати в інші приміщення і знаходитися в актовому залі Київміськадміністрації. Громадське ТБ також повідомляє, що учасники акції проникли в Будинок профспілок на Майдані.

Раніше повідомлялося, що активісти акції протесту почали штурм Адміністрації президента України. Як передає кореспондент УНІАН, люди відтягнули залізний паркан, що огороджує активістів від бійців Беркута. Чути вибухи шумових шашок, активісти кидають фаєри в беркутівців.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх