,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Через розгін Євромайдана в Києві комітет з міжпарламентського співробітництва Україна- ЄС скликають на позачергове засідання
Констатувавши, що українська міліція грубо атакувала і розігнала мирну демонстрацію на підтримку Угоди про асоціацію Україна-ЄС, депутат висловився на підтримку демонстрації й засудив міліцейську атаку на Євромайдан.

"Я закликаю українську владу гарантувати безпеку всіх учасників мирної демонстрації й закликаю дозволити людям мирно і вільно виражати їх думку відносно європейського вибору України", - сказав європейський політик.

У зв'язку з цим Коваль заявив про намір скликати негайне позачергове засідання комітету з міжпарламентського співробітництва Україна-ЄС.

"Ми, обрані народом парламентарі, повинні говорити єдиним голосом. Тому я звертаюся до всіх моїх друзів, представників усіх політичних партій, які ще не визначили свою позицію, заявити їх однозначну позицію й беззастережно засудити застосування сили. Це - ключовий компонент нашої довіри в виконанні наших обов'язків, як народних обранців", - пояснив він своє рішення.

Нагадаємо, колишній посол США в Україні Стівен Пайфер вважає, що застосування сили української влади щодо демонстрантів призведе до ізоляції президента України Віктора Януковича з боку США та ЄС.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх