,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Янукович об’єднав країну навколо євроінтеграції своєю безвідповідальною політикою
Треба віддати президентові Віктору Януковичеві належне за те, що він своєю безвідповідальною політикою таки об’єднав країну, заявив координатор руху «Чесно» Олег Рибачук, колишній голова секретаріату президента Віктора Ющенка.

«Юлія Тимошенко ніколи Схід і Південь України не зробила б проєвропейськими, ніколи. Два роки «проєвропейської», в лапках, риторики Януковича привели до того, що «тітушок» приводять під лозунгами «Ми хочемо в Європу», – сказав він під час інтернет-марафону на Радіо Свобода.

«Мій тур по Східній і Південній Україні показав, що ця тема прижилась, і той результат соціології, що зараз удвічі менше виборців Януковича хочуть бути в Митному союзі, ніж у ЄС – це фантастичний результат! А коли він тепер розвернув оглоблі, народ цього просто не розуміє», – наголосив Рибачук.

Сьогодні президент Віктор Янукович не підписав на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі угоди про асоціацію з Європейським союзом. Минулого тижня уряд України видав розпорядження, яким зупинив підготовку до підписання угоди про асоціацію з ЄС на Вільнюському саміті.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх