,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Ляпас від Нафтогазу перевів видобуток Газпрому в мінус
Як свідчить аналіз Агентства газової інформації (АГІ) на основі оперативних даних ЦДУ ПЕК, у листопаді 2013 року Газпром скоротив видобуток в порівнянні з листопадом 2012-го на 4% - до 41,2 млрд кубометрів. За підсумками 11 місяців 2013 року вироблено 433,57 млрд кубометрів, що на 1% або 4,2 млрд кубометрів менше, ніж за той же період минулого року.

Чотири попередні місяці видобуток Газпрому зростав, але в листопаді поведінка ринків змусила компанію різко скоротити виробництво. По-перше, Україна на два тижні припинила імпорт російського газу - це коштувало 1,3 млрд кубометрів попиту. Споживання газу в Росії в листопаді знизилося на 2 млрд кубометрів у порівнянні з листопадом 2012-го. Головна причина в м'якій погоді.

Підсумки видобутку російського гіганта за 11 місяців доводять, що за підсумками всього 2013 року компанії не вдасться показати зростання видобутку в порівнянні з рівнем минулого року (488 млрд кубометрів). Ні про яке виконання початкового плану видобутку в 495 млрд кубометрів, курс на який ще недавно впевнено підтверджували керівники виробничого блоку концерну, також не йдеться.

Всього в Росії видобуток газу в листопаді зріс на 0,7% - до 58 млрд кубометрів, а за 11 місяців - на 2,5%, до 607,47 млрд кубометрів. Відбір російського газу Нафтогазом України у листопаді склав 1,74 млрд кубометрів.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх