,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Євросоюз не бачить можливостей включення РФ до діалогу про асоціацію України
Нагадаємо, у четвер, 21 листопада, уряд України розпорядився призупинити процес підготовки до укладання угоди про асоціацію з Євросоюзом, мотивувавши це необхідністю розвитку економічних відносин з Росією та СНД. Це викликало масові протести в Україні.

Відповідаючи на прохання прокоментувати заяву Володимира Путіна, що Росія готова до тристоронніх переговорів РФ - ЄС - Україна для вирішення питань, пов'язаних з можливим підписанням угоди про асоціацію, Ушацкас наголосив, що переговори можуть вестися тільки на двосторонній основі.

"Реакція ЄС у тому, що ми особливо цінуємо наші відносини з Росією і з Україною. Ми готові обговорювати різні питання, у тому числі із торгових відносин на базі наших спільних зобов'язань щодо СОТ. Але переговори за угодами, як з Росією - за новою базовою угодою, так і з Україною - про асоціацію та зону вільної торгівлі, ведуться на двосторонній основі", - заявив Ушацкас.

Нагадаємо, раніше представник європейського комісара з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефана Фюле Пітер Стано заявив, що Брюссель буде обговорювати будь-які проблеми, пов'язані з Угодою про асоціацію з Україною й потім, якщо це необхідно, підняти це питання з третьою стороною, але тільки якщо це - дуже специфічні питання. Стано уточнив, що не йдеться про тристоронні консультації.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх