,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


МЗС підтримав рішення Кабміну про євроінтеграцію. Янукович все-таки поїде на саміт у Вільнюсі
Міністерство закордонних справ України підтримало рішення Кабінету міністрів про припинення підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Києвом та Брюсселем.

Однак Президент Віктор Янукович все-таки відвідає саміт Східного партнерства у Вільнюсі.

Про це рішення офіційно заявив голова відомства Леонід Кожара. Причому він додав, що Україна не має наміру відмовлятися від євроінтеграції.

"МЗС підтримав рішення уряду, мене не було, проте був виконуючий обов'язки пан Демченко. І він погодився з цим", - наголосив Кожара.

My Webpage

+БОНУС:Як повідомлялося, на мітингу в Києві опозиціонери зажадали від влади проведення позачергового засідання Верховної Ради 27 листопада перед Вільнюським самітом.

Також зі сцени на Європейській площі опозиціонери заявили, що мають намір домагатися розпуску парламенту і позачергових виборів, якщо Рада не проголосує за євроінтеграційні закони. За словами Олександра Турчинова, опозиція оголошує акцію на підтримку євроінтеграції України безстроковою.

Потім на мітингу було оголошено, що після завершення Народного віче акції учасники попрямують до Кабінету міністрів, де вимагатимуть скасування рішення уряду про припинення підготовки до підписання Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Як повідомлялося, Угоду про асоціацію Україна-ЄС планувалося підписати на саміті Східного партнерства у Вільнюсі 28-29 листопада. Однак 21 листопада уряд України вирішив зупинити підготовку до підписання Угоди про асоціацію.

Нагадаємо, сьогодні в Києві проходить найбільший політичний протест з часів Помаранчевої революції. За різними даними, на Європейській площі та прилеглих вулицях зібралися близько 50 тисяч осіб.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх