,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


ЄС: Угода про асоціацію досі на столі
ЄС: Угода про асоціацію досі на столі


Таку спільну заяву зробили президент Ради ЄС Герман Ван Ромпей та президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу.

Вони окремо відзначили, що українські громадяни засвідчили, що усвідомлюють важливість цієї угоди.

"Що стосується українського рішення тимчасово припинити підготовку підписання Угоди про асоціацію та поглибленої і всеохопної зони вільної торгівлі, позиція Євросоюзу залишається чіткою - пропозиція про підписання безпрецедентної угоди досі на столі", - йдеться в заяві двох президентів ЄС.

За їхніми словами, це рішення вимагає необхідної політичної волі українського керівництва у виконанні взятих у грудні 2012 року зобов’язань.

Президенти також вказують, що угода є найамбітнішою, яку колись пропонував ЄС, та надає найкращу підтримку для економіки України, реформам та модернізації.
"Громадяни України в останні дні знову показали, що вони повністю розуміють та приймають історичну важливість асоціації з ЄС", - відмічається у заяві.

Президенти висловили рішучу незгоду з позицією Москви у цьому питанні та пообіцяли чітко пояснити Росії взаємну вигідність тіснішої співпраці ЄС з сусідами для самої РФ.

Раніше високопосадовці з ЄС казали, що не готові сідати за тристоронні переговори за участю Росії, як це запропонував офіційний Київ.

"ЄС сподівається на саміт Східного партнерства у Вільнюсі цього тижня. Він стане важливим моментом для підбиття підсумків у цій ситуації та просування вперед стосунків з нашими Східними партнерами", - підсумували президенти.

Саміт Східного партнерства у Вільнюсі, на якому Україна могла підписати Асоціацію з ЄС, відбудеться 28-29 листопада.

Минулого четверга уряд України заявив, що призупиняє підготовку до підписання угоди, після чого десятки тисяч українців вийшли протестувати проти такого рішення.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх