,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Євросоюз чекає на Януковича на саміті у Вільнюсі
Європейський Союз чекає на участь президента України Віктора Януковича в майбутньому саміті Східного партнерства у Вільнюсі 28-29 листопада, заявила прес-секретар Верховного представника ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Кетрін Ештон Майя Косьянчіч.

На прес-конференції у Брюсселі, відповідаючи на питання журналістів, вона звернулася до заяви Ештон, яку було оприлюднено в четвер у зв'язку з рішенням українського уряду призупинити підготовку до підписання Угоди з ЄС.

"Ми будемо вітати участь президента України. Ми очікуємо, що Україна буде брати участь на саміті у Вільнюсі", - сказала вона.

На саміті Східного партнерства у Вільнюсі планували підписати Угоду про асоціацію України з ЄС, однак 21 листопада український уряд вирішив призупинити підготовку до підписання документа.

Лідер парламентської фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявив, що на Віктора Януковича не чекають на саміті і тому замість нього до Вільнюса поїдуть лідери опозиції - Віталій Кличко, Олег Тягнибок і він. "Віктор Янукович до Вільнюса не їде, ми втрьох їдемо до Вільнюса", - сказав Яценюк 21 листопада.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх