,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Київська фірма збудує на Прикарпатті дитсадок за 14 млн грн
Управління капітального будівництва Івано-Франківського міськвиконкому за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «А Буд» на роботи з будівництва дитячого садка в селі Микитинці за 14,48 млн грн.

Про це повідомляє сайт «Наші гроші».

Садок на 95 місць має бути готовий до кінця вересня 2015 р. Згідно з техзавданням, у вартість замовлення, окрім будівництва приміщення дитсадка, також входить монтаж дахової котельні, придбання кухонного обладнання, благоустрій та озеленення території, облаштування дитячого та спортивного майданчиків. Придбання меблів у переліку не зазначене.

Київська фірма «А Буд» зареєстрована на Юрія Кравця.

Єдиним допущеним до участі конкурентом фірми було івано-франківське ПП «Рембудсервіс-Газ», яке програло з різницею 0,1%.

Фірму «Рембудсервіс-Газ» заснував у 2006 р. Віталій Яцишин. У 2009 р. співвласником компанії став Роман Струтинський, наразі депутат Івано-Франківської облради від Української народної партії, раніше також відомий як замголови Вінницької ОДА. У 2010 його частку переоформили на зареєстровану з ним за однією адресою Тетяну Романівну Струтинську. Наразі власниками фірми лишаються Яцишин і Струтинська. Статутний фонд компанії становить 100 грн.

За останні п’ять років фірма «А Буд» не виграла жодного тендеру, натомість «Рембудсервіс-Газ» отримав підрядів на 23,88 млн грн.

Окрім цих двох фірм, участь у тендері також намагалися взяти ще п’ять фірм. Усі вони пропонували виконати роботи дешевше за переможця – від 20% до 39%. Усі п’ять пропозицій було відхилено за неправильно обраховані кошториси, у декількох також був неповний пакет документів.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх