,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Чому не вірна теорія еволюції?
Коли в 1873 році -- в часи шаленої популярності теорії еволюції Джеймс Кларк Максвелл в своїй лекціїї стверджував, що еволюція неможлива, тому що в неживій природі вона не відбувається і відбутись не може -- на його слова просто не звернули укаги. З дуже простої причини: всім було відомо, що Максвелл -- фізик. Ну а що фізики знають про проблеми життя? Адже життя вивчає біологія -- отже, коли біолог Дарвін говорить, що еволюція відбувалась -- значить, він має для цього підстави. Тим більш, Дарвін стверджує: як саме виникло життя -- невідомо, наука нічого про це не знає. Так, звичайно, живе виникло з неживого -- але ось як це трапилось -- невідомо. І, звичайно, на це питання відповідь має дати хімія -- але аж ніяк не фізика -- і тим більше не математика. Тому на слова Максвелла не звернули -- і не звертають і досі жодної уваги.

Зате хіміки і біологи почали проводити вичення цєї проблеми -- виникла наука біохімія, одним з завданнь якої і є пошук відповіді на питання: як з неживого виникло живе? Поступово стало зрозуміло, що самовиникнення життя -- дуже малоймовірний процес. Тому еволюціоністи з радістю прийняли твердження геологів про те, що Земля виникла майже 6 мільярдів років тому. І вибудували таку схему: так, самовиникнення життя (абіогенез) -- дуже малоймовірний процес, але ймовірність (хоч і дуже- дуже маленька) існує! А теорія імовірностей не забороняє навіть дуже -дуже малоймовірних подій. Вони резюмують це так: теорія імовірностей не забороняє малоймовірних процесів і тому немає ніяких наукових заперечень цієї можливості самовиникнення життя.

Але тут еволюціоністи втручаються в царину фізики і математики -- і дуже легко доказати, що теорія імовірностей заперечує самовиникнення життя -- і робиться це дуже просто. Отже -- перше: згідно з теорією імовірностей імовірність події не залежить ні від часу, ні від кількості спроб : коли, наприклад, імовірність випадання однієї с сторін монети приблизно рівна 0,5 -- то скільки б років ми не підкидали монету (хоч мільярд -- хоч десять мільярдів років), скільки б кидків ми не зробили (хоч декілька трильйонів) -- імовірність від цього не зміниться: вона як була рівною приблизно 0,5 -- такою і залишиться.

Друге: згідно з теорією імовірностей імовірність події, що відбулась строго рівна 1. І вона рівна сумі імовірностей подій -- внаслідок яких вона могла відбутись. В нашому випадку життя вже є, воно існує -- отже, імовірність цього рівна 1. Життя або створене Богом -- або самовиникло: отже, нам тілько потрібно порівняти імовірність цих подій, щоб знайти відповідь на питання -- чи могло життя самовиникнути? Оскільки еволюціоністи самі підрахували -- і встановили, що імовірність самовиникнення життя дуже -- дукуже мала, то з цього атоматично випливає таки результат: імовірність того, що життя створене Богом майже рівна 1. Ось так і виходить: еволюціоністи самі своїми руками довели -- життя створене Богом, теорія еолюції -- не вірна ....

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх