,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Український дипломат відповів Глазьєву, звинувативши Росію в порушенні Договору про дружбу
Україна також може мати претензії до Росії на підставі ст.13 та ст.3 Договору про дружбу і співробітництво. Про це в ефірі "5 каналу" заявив дипломат, надзвичайний і повноважний посол 1-го класу Данило Лубківський.

"Глазьєв посилається на статтю 13 Договору про дружбу і співпрацю між Україною і Росією, ратифікованого в 1998 році. У цій статті йдеться про "потенційний економічний збиток". Так ось, за цією логікою, Україна також могла б мати претензії до Росії, умовно через те, що Росія забирає контракти, скажімо, на військову техніку, туркменський газ. Або Росія веде переговори з організацією Азіатсько-Тихоокеанського співробітництва щодо створення зони вільної торгівлі. Ми можемо також сказати: панове, це несе потенційний збиток Україні", - заявив Лубківський.

"Але забувають про ще одну статтю цього договору (ст.3), де обидві держави мають суверенне право визначати долю, а крім того - уникати економічного тиску і шантажу", - сказав дипломат.

Раніше радник Володимира Путіна Сергій Глазьєв заявив, що "підписуючи Угоду про асоціацію з ЄС, керівництво України порушить ст.13 договору про дружбу з Росією", натякнувши на можливість припинення дії договору. "Ми будемо змушені всі питання починати спочатку, включаючи питання про кордони", - заявив Глазьєв.My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх