,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Соціологічне дослідження - аборти в Росії
У Росії дуже сильно поширені аборти

Переривання вагітності у всі часи вважалося справою невдячною, і навіть гріховним. В середні віки навмисний викидень у вагітної жінки прирівнювався до вбивства немовляти, а значить і до вбивства вже живої людини. Нерідко, в сучасному світі до цих же аргументів апелюють багато релігійні лідери, і інші представники одухотвореною громадськості.

На сьогоднішній день, законодавче дозвіл або заборона абортів є для урядів багатьох країн хорошим інструментом для регуляції народжуваності і виправлення демографічної ситуації. Не секрет, що багато благополучні країни Європи стрімко «старіють», тобто, людей пенсійного віку там значно більше, ніж економічно активних молодих людей та людей середнього віку. Тому, багатьма європейськими країнами передбачені програми з переселення з інших регіонів світу своїх співвітчизників, державні програми по залученню іноземних фахівців на свої підприємства. А також, окремою статтею, виступає законодавча заборона здійснення абортів. Передбачається покарання, як для лікаря, так і для жінки, яка зважилася на цей крок. Правляча верхівка держави, яка в основному складається з чоловіків, виправдовує свої заборони турботою про здоров'я жінки і поліпшенням демографічної ситуації в країні.

Подібні тенденції простежуються і в сучасному російському суспільстві. Вже багато років, засоби масової інформації віщають про недостатню народжуваності і виродження російської нації. Проводяться різного роду агітаційні кампанії по залученню молоді в спорт і за здоровий спосіб життя. В рамках цього ж проекту по оздоровленню нації, приймається, і закон про повну заборону абортів на території російської федерації. Протягом всієї світової і російської історії, вже кілька разів подібні проекти приймалися і відхилялися. Тому, можна заздалегідь легко припустити всі можливі плюси і мінуси.

Безумовно, заборона на переривання вагітності призведе до збільшення кількості народжених на світ немовлят. Якщо розглядати статистику, то вона відразу ж покаже, як показники народжуваності різко поповзли вгору. Однак, статистика, як відомо, дає лише «холодні» цифри. Що ж стоїть за кожною окремою цифрою? Скільки з цих новонароджених, після заборони аборту будуть насправді бажані? Адже, варто брати до уваги і соціальне походження цих немовлят. В основному, до аборту вдаються представниці слабкої статі по декількох, але досить об'єктивних причин.

По-перше, коли вагітність наступила раніше, ніж повноліття. Тоді на аборт дівчину підштовхують не тільки життєві обставини, але і найближчі родичі. У цілому, незважаючи на зовнішній цинізм і бездушність майбутніх бабусь і дідусів, які наполягають на аборті, в їх аргументах присутній раціональне зерно. Така молода мама навряд чи зможе повною мірою отримати освіту, оскільки дитина потребує постійного догляду та уваги. Не кажучи вже про те, що репутація як дівчата, так і сім'ї, буде остаточно заплямована таким раннім дитиною. Оскільки рідко вдається спіймати і відвести в ЗАГС юного батька. Хоча, справі це навряд чи всерйоз допоможе. Так як приносити в будинок достатню кількість грошей не зможе ні батько дитини, ні тим більше юна мама.

По-друге, якщо соціальне становище жінки довгий час залишається неміцним, дитина навряд чи принесе радість. Іншими словами, до абортів вдаються часто жінки, які тягнуть скорботне існування перебуваючи в самому соціальному низу. Заборона на аборти може призвести до збільшення росту народжуваності серед соціально неблагополучного контингенту. Чи потрібні країні діти, які будуть рости в огидних умовах, для яких щоденне насильство буде нормою життя, а шкідливі звички увійдуть в сферу їх життєвих інтересів, ледь вони навчаться говорити. У Росії, серед такого населення народжуваність завжди була на досить високому рівні, з введенням заборони на аборт, вона зросте ще. Чи потрібен сплеск саме такий народжуваності? Складне питання. Оскільки, через десять-п'ятнадцять років соціально незахищені низи, яких після заборони стане ще більше, можуть серйозно розхитати соціально стабільне російське суспільство. Але це вже питання для окремого обговорення.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх