,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Слідство назвало попередню причину аварії літака в Татарстані
Як повідомляється на сайті МАК, причиною аварії, імовірно, стали помилки екіпажу, які призвели до пікірування і падіння літака.

"У процесі заходження на посадку екіпажу не вдалося виконати стандартне заходження. Оцінивши ситуацію як непосадкову, екіпаж почав відхід на друге коло в режимі TOGA. Після зменшення швидкості до 125 вузлів екіпаж почав керуючі дії колонкою штурвала з переведення літака в пікірування, яке призвело до припинення набору висоти, початок зниження літака і зростання приладової швидкості", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляє ИТАР-ТАСС, в МАК запевняють, що силові установки літака працювали аж до зіткнення із землею, і відмов систем, агрегатів лайнера і двигунів не було виявлено.

Аналіз і розшифрування параметричної інформації триває.

Раніше сьогодні повідомлялося, що перші дані, отримані після розшифрування параметричної чорної скриньки, свідчили про технічні неполадки літака перед заходженням на друге коло.

Повідомлялося також, що експерти упізнали перші 15 тіл загиблих в результаті авіакатастрофи.

***
У неділю, 17 листопада, в міжнародному аеропорту Казань при посадці розбився літак Boeing 737, що летів рейсом Москва-Казань. На борту перебували 44 пасажири і шість членів екіпажу. Всі 50 людей загинули. За попередніми даними, екіпаж не був готовий до посадки і просив дозволу на друге коло.

Серед загиблих - син президента Татарстану Ірек Мінніханов, глава УФСБ Татарстану Олександр Антонов, дружина відомого спортивного коментатора Романа Скворцова.

Крім того, було встановлено, що на борту літака перебували двоє іноземних громадян - українка і британка. Україна і Британія вже підтвердила загибель своїх громадян.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх