,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Російський суд відпустив під заставу десятьох іноземців із судна Arctic Sunrise
Як повідомляє ИТАР-ТАСС, звільнені були громадянка Бразилії Ана Паула Альміньяна Масіель, громадянин Нової Зеландії Девід Джоа Хаусман, громадянин Аргентини Мігуель Ернан Перес, громадянин Польщі Томаш Дзем’янчук, громадянин Канади помічник капітана Пол Ружицкі.

Крім того, суд погодився відпустити громадянина Італії Крістіана Д'Алессандро і француза Франческо Пізаню, Сіні Саарелу з Фінляндії, яка безпосередньо намагалася повісити банер на платформу Прирозломного, аргентинку Камілу Спеціале і аргентинця Мігеля Орсі.

Нагадаємо, вчора під заставу були звільнені також російський фотограф Денис Синяков, який був затриманий разом з активістами, громадянка РФ Катерина Заспа, яка виконувала обов'язки лікаря на судні Arctic Sunrise, і співробітник прес-служби Greenpeace Андрій Аллахвердов.

Однак Приморський районний суд у понеділок залишив під вартою ще на 3 місяці - до 24 лютого - громадянина Австралії Коліна Рассела.


***
Нагадаємо, активісти Greenpeace спробували 18 вересня в Печорському морі піднятися на нафтову платформу Прирозломна, яка належить Газпрому. Екологи планували вивісити на платформі банер, який засуджує нафтовидобуток в Арктиці.

Акція була припинена російськими прикордонниками. Капітан судна Arctic Sunrise з активістами на борту відмовився керувати судном після його затримання. Наступного дня спецназ прикордонних військ ФСБ захопив Arctic Sunrise, криголам відбуксирували до Мурманська, а весь екіпаж був заарештований на два місяці.

На борту криголама Greenpeace Arctic Sunrise перебували 30 осіб з 18 країн.

Слідче управління СКР висунуло звинувачення у піратстві всім 30-ти фігурантам кримінальної справи за фактом нападу на нафтову платформу Прирозломна3 жовтня. Їм загрожувало від 10 до 15 років позбавлення волі. 23 жовтня заявили, що звинувачення будуть перекваліфіковані на відносно більш м'яку статтю хуліганство. Проте звинувачення у піратстві досі не зняті. Активісти звинувачуються одночасно в двох кримінальних злочинах, які можуть спричинити покарання до 15 і 7 років ув'язнення відповідно.

12 листопада заарештованих активістів Greenpeace перевели зі слідчого ізолятора Мурманська в Санкт-Петербург.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх