,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Росія бореться за збереження України у своїй орбіті
Відносини між Росією та Євросоюзом стають усе більш напруженими, оскільки кожна зі сторін намагається залучити на свій бік Україну.

Радник президента Путіна з питань економічної інтеграції попередив Україну, що вступ її до Євросоюзу буде рівносильний "економічному самогубству".

Близький друг російського президента наповнив столицю України плакатами, на яких українців попереджають, що угода з ЄС - це прямий шлях до одностатевих шлюбів.

Українські товари - від продукції сталеливарної промисловості до шоколадних цукерок - затримуються на кордоні з Росією, яка є найбільшим торговим партнером України.

Кремль раптом зрозумів, що Україна, яка століттями вважалася колискою слов'янської культури та одним із центрів православ'я , може опинитися в ситуації , коли їй доведеться зробити рішучий крок і вийти з орбіти Москви.

Редактор московської газети Ведомости Максим Трудолюбов попереджає , що Кремль вживатиме у відповідь заходів, якщо в кінці листопада у Вільнюсі Україна підпише угоду про асоційоване членство з Європейським союзом.

"Судячи з усього, ситуація виглядає так, що Кремль обере вельми жорстку позицію щодо України , - заявив він. - Вони багато що можуть зробити. Вони можуть зробити багато жахливих речей. Однак з іншого боку, враховуючи довгострокову перспективу, не в інтересах Кремля серйозно шкодити Україні".

Це стане важливим стимулом для модернізації, причому не лише економіки, політичної і правової системи, але також усього суспільства
Дмитро Тренін, аналітик


Очікувалося, що на нараді у Вільнюсі попередні угоди з Євросоюзом підпишуть чотири колишні республіки Радянського Союзу.

Одна з них, Вірменія, не витримала сильного тиску з боку Росії. Країна погодилася вступити в Євразійський економічний союз - економічний блок, що протистоїть ЄС, контрольований Росією. Інші три країни - Україна, Молдова та Грузія - поки що не відмовилися від своїх намірів.

Основна боротьба розгорнулася за Україну - другу за чисельністю населення республіку колишнього Радянського Союзу. Прокремлівські аналітики стверджують, що "польський імперіалізм" вимагає від Євросоюзу прийняти Україну. Вони також вважають, що Сполучені Штати використовують Євросоюз для того , щоб вбити клин між братськими слов'янськими народами України та Росії.

Аналітик з російського Інституту стратегічних досліджень Сергій Михайлов попереджає, що Європейський союз сам перебуває у такій економічній ситуації, у якій він не зможе надати Україні та Молдові таку саму підтримку, яку він надавав раніше країнам, які раніше вступили до нього.

Він каже, що нові країни ризикують стати другосортними членами цієї організації, подібно до Болгарії та Румунії.
Тиск дає певні результати. Український парламент уже тричі не зміг у встановлений термін прийняти закони, прийняття яких вимагає Євросоюз. Очікується, що ця боротьба триватиме аж до 28 листопада, коли в Литві розпочнеться саміт ЄС.
Політики і громадська думка схиляються в бік європейської інтеграції. Згідно з результатами опитування, проведеного минулого місяця, 45 відсотків українців підтримують укладення угоди про асоційоване членство з ЄС. Це у три рази більше, ніж 14 відсотків, які виступають за вступ до очолюваного Москвою економічного блоку.
Директор московського відділення Центру Карнегі Дмитро Тренін вважає прагнення України стати частиною Європи природною, позитивною еволюцією.

Це шлях до європейських цінностей, системи управління, підзвітності та диверсифікації економіки - до всього того, до чого ми прагнемо
Посол ЄС у Росії, громадянин Литви Вігаудас Ушацкас


"Це стане важливим стимулом для модернізації, причому не лише економіки, політичної та правової системи, але також усього суспільства, - заявив він. - Тому я вважаю такий розвиток подій надзвичайно важливим і в цілому досить позитивним".

Через 16 місяців українці повинні вибирати президента. Оскільки все більше українців підтримують вступ до ЄС, аналітики вважають, що президент Віктор Янукович може розраховувати на переобрання лише в тому випадку, якщо він підпише угоду про асоційоване членство.

Дійсно, Янукович намагається знайти альтернативні варіанти, які дозволили б Україні пережити економічні удари з боку Росії. У цьому році Китай став другим за значенням економічним партнером України. Минулого тижня Україна призупинила імпорт російського газу до кінця цього року. Це стало можливим завдяки теплій погоді , новій системі зберігання газу та зміни маршрутів газопроводів, що дозволило Україні імпортувати газ із Європи.

У Москві Сергій Михайлов порівнює напруженість у відносинах між Росією та Україною з відносинами між двома кандидатами напередодні дня виборів, після впертої передвиборної боротьби.

Він каже, що здебільшого ця напруженість - це чисто психологічний момент. Якщо в Литві буде підписано угоду, Росія та Україна пристосуються до нових умов.
Посол ЄС у Росії , громадянин Литви Вігаудас Ушацкас вважає, що ця угода піде на користь Росії.

"Я сподіваюся, вона також буде мати велике значення для Росії, яка є найближчим сусідом України, - зазначив він. - Це шлях до європейських цінностей, системи управління, підзвітності та диверсифікації економіки - до всього того, до чого ми прагнемо".

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх