,


Наш опрос
Зрада?
Такая зрада, шо аж зуби болять
Только Саакашвили нас спасет
Не шатайте лодку, а то Путин нападет
Янык вернись, я все прощу
Петя все правильно делает, а кто не согласен, тот сепар
Идите нахуй, я вас не звал


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Правозахисники назвали тортури в Росії "рутинним явищем"
Автори доповіді відзначають системний характер тортур у поліції, які широко застосовуються щодо заарештованих або підозрюваних для швидкого отримання визнання. Це дозволяє домогтися гарних статистичних показників для правоохоронних органів. Як зазначено в доповіді, підозрюваних катують незалежно від того, ґрунтується ця підозра на чомусь чи ні.

У пенітенціарній системі, наголошується в доповіді, насильство в колоніях застосовується і з боку адміністрації у вигляді довільних дисциплінарних стягнень або каральних процедур, і з боку співкамерників ув'язнених, які роблять це за згодою або на вимогу керівництва колонії.

Окремо автори доповіді зупинилися на питанні застосування тортур у Чечні. Зазначається, що в першу чергу вони застосовуються до молодих людей, яких місцеві правоохоронні органи підозрюють у підтримці або співчутті бойовикам. Згідно з інформацією, представленою авторами доповіді, рівень безкарності в Чечні "вражає і створює враження, що в регіоні закони не працюють".

У доповіді вказується, що жертвам тортур вкрай рідко вдається домогтися справедливості в російському суді: найчастіше слідчі органи відмовляють у порушенні кримінальних справ за фактами насильства з боку поліцейських, а ув'язненим взагалі фактично недоступні засоби правового захисту. У разі, якщо все ж такі справи доходять до суду, винним часто виносяться вкрай легкі покарання.

Автори доповіді роблять висновок, що чинна практика тортур стала наслідком недосконалого законодавства і абсолютно неефективного правозастосування.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх