,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


ЦК Компартії Китаю здійснив вимушені послаблення у демографічній політиці.
За підсумками реформи, другу дитину можна буде заводити сім'ям, в яких хоча б один з батьків сам є єдиною дитиною. Зараз ця можливість є тільки у тих сімей, де єдиними дітьми є обоє батьків.

Послаблення в демографічній політиці необхідні Китаю, оскільки через стрімке старіння населення держава в майбутньому може зіткнутися з нестачею коштів на виплату пенсій, вважають аналітики.

Крім цього, уряд має намір дозволити створення приватних банків і розширити можливості приватних компаній із залучення фінансування. Також керівництво Компартії планує збільшити конкуренцію на ринку, позбавивши держкомпанії низки привілеїв, при цьому в звіті наголошується чільна роль державного сектору в економіці.

Ще одним важливим рішенням пленуму стало поступове скорочення списку злочинів, за які в Китаї карають стратою.

Схвалені зміни, за задумом китайського керівництва, стануть "частиною зусиль, спрямованих на зміцнення прав людини і підвищення якості правозастосовчої практики".

У китайських трудових таборах, відомих як "лаоцзяо" (laojiao), зараз утримуються злочинці, які вчинили незначні правопорушення, а також люди, що з якихось причин викликають роздратування місцевої влади. Особливістю цих таборів є та обставина, що людей у ​​них відправляють без рішення суду, а за рішенням місцевого поліцейського начальства.

Китайський кримінальний кодекс наказує страчувати людей за злочини, які в інших країнах караються набагато менш суворо. Зокрема, в КНР розстрілюють за сутенерство, браконьєрство, утримання публічних будинків, підробку грошей, хабарництво і багато інших порушень закону. Через цю особливість законодавства Китай з великим відривом лідирує за кількістю щорічно страчених людей.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх