,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Янукович зупинився над прірвою
Дружба за гроші

Україна просить фінансової підтримки в обмін на підписання угоди про асоціацію з ЄС.

Про це йшлося 14 листопада в Брюсселі на засіданні комітету парламентської співпраці Україна-ЄС. Тему для обговорення задав посол України при ЄС Костянтин Єлісеєв у листі до газети Financial Times.

Посол звинуватив ЄС в небажанні підписувати угоду про асоціацію і в штучному роздмухуванні "проблеми Тимошенко". Він також звернувся до ЄС з проханням про фінансову допомогу, яка переконає Київ виконати вимоги ЄС і підписати угоду.

Ідея про те, що фінансовий бік є ключовою перешкодою для підписання угоди, схоже, стає офіційною позицією Києва, вважає видання.

Сайт правлячої Партії регіонів (ПР) оприлюднив заяву народного депутата Володимира Олійника від ПР з обгрунтуванням цієї тези.

"Місія (Пет Кокса та Олександра Кваснєвсього) помилково вважає, що головна проблема на шляху до підписання угоди про асоціацію - це питання Юлії Тимошенко. Для України ж головне - компенсація втрат від відкриття ринку для товарів з ЄС і від можливих заходів з боку Росії", - заявив пан Олійник.

Полонені ув'язненої

Багато експертів сходяться на думці, що Україні вкрай необхідно підписати угоду про асоціацію з ЄС, зазначає "День".

Лілія Шевцова, провідний науковий співробітник Московського центру Карнегі, вважає, що непідписання угоди буде величезною втратою для України і "величезною помилкою для самого Януковича, який звузить поле маневру для себе всередині країни і поле для свого виживання".

"Україна - це той кусень, який Кремлеві не прожувати!" - вважає пані Шевцова.

Публіцист і дипломат Юрій Щербак поділяє цю думку.

"Боятися одну людину, маючи такі козирі, як євроінтеграція, - це абсурд. Але вони не хочуть випускати Юлію Тимошенко. Проте головна проблема в тому, що зупинилися, зробивши один крок. Але коли треба через щось перестрибнути, зупинятися не можна. Вони ж зупинилися над прірвою. Це може обернутися страшною політичною та геополітичною поразкою України, президента, Партії регіонів."

Російська правозахисниця Валерія Новодворська вважає, що Януковичу не варто розраховувати на допомогу Путіна, якщо Україна не підпише угоду з Євросоюзом.

"Я б на місці Януковича навіть і не розмірковувала. У Росії грошей не вистачає на себе. Україну не годуватимуть. Її один раз уже обдурили з цими цінами на газ, обдурять і вдруге. На жаль, наш тонучий корабель абсолютно поки безперспективний, і не лише щури, а й нормальні пасажири мають терміново евакуюватися в бік Європи".

Україна нічого не втрачає

Україна практично нічого не втратить, якщо не підпише угоду про асоціацію, а от ЄС втратить значно більше, зазначає політолог Кость Бондаренко в інтерв'ю газеті "Сегодня".

Кредит від МВФ Україна отримає і так, бо головна вимога цієї організації полягає у підвищенні тарифів для на селення, а не у підписанні угоди, вважає пан Бондаренко.

А Європа втрачає 46-мільйонний ринок і провалить політику Східного Партнерства. Внаслідок цього європейських лібералів на виборах в Європарламент у травні 2014 року переможуть консерватори, і політична кар'єра багатьох європейських політиків добіжить кінця, зазначає політолог.

Сектор газу

Відносини між НАК «Нафтогаз України» та російським «Газпромом», треба сподіватися, виходять на новий, конструктивний, рівень, зазначає "Україна молода".

14 листопада керівники обох структур, Євген Бакулін та Олексій Міллер, зустрілися, аби обговорити весь комплекс питань про співпрацю компаній у паливній сфері.

Необхідність такої зустрічі остаточно назріла після того, як міністр енергетики Едуард Ставицький офіційно повідомив, що Україна повністю припиняє закупівлю російського газу щонайменше до кінця року.

Відмова нашої країни купувати російський газ пояснюється його надмірно високою ціною і небажанням продавця йти на компроміс, а тому Київ планомірно скорочував обсяги закупівлі газу.

Згідно з статистичними даними, у 2011 році Україна спожила 60 млрд. кубометрів газу, в 2012–му - вже 55 млрд. кубометрів, а в нинішньому році виходить на знакові 50 млрд. кубів.

Експерти українського уряду відзначають, що цього вдалося досягти за рахунок диверсифікації закупівлі газу, впровадження програм енергоефективності та економії енергоресурсів. Вагомою допомогою у цьому процесі також слугує політика на збільшення освоєння шельфу Чорного та Азовського морів.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх