,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Кучма закликав дотримуватись європейського шляху
Про це він заявив журналістам на брифінгу у Харкові, передає агентство "УНІАН".

На його переконання, якщо керівництво України обрало стратегічний напрямок на зближення з ЄС, то відступати від цього вже запізно.

"Якщо країна та еліта обрали шлях стратегічний, то його треба дотримуватись, незважаючи на втрати — і політичні, і економічні", - вважає пан Кучма.

Він висловив занепокоєння щодо розбіжностей у питанні лікування Юлії Тимошенко, які ставлять під загрозу Угоду про aсоціацію з ЄС.

"Якби це було 10 днів назад, я би сказав однозначно, що ми у Вільнюсі підписуємо угоду. А сьогодні в мене такого переконання немає", - підсумував Леонід Кучма.

Раніше в інтерв'ю журналістам пан Кучма заявив, що у разі непідписання Угоди з ЄС Україна залишиться біля "розбитого корита".

Останній шанс для Асоціації

В середу ввечері ЄС продовжив роботу спостережної місії Європейського парламенту у складі екс-президента Польщі Олександра Квасневського і екс-президента Європарламенту Пета Кокса до початку Вільнюського саміту 28 листопада. Таке рішення було ухвалене на конференції президентів Європарламенту.

Місія знову повернеться до України 18 листопада, а вже 19 числа розпочнеться остання пленарна сесія Верховної Ради перед самітом у Вільнюсі.

Президент Європарламенту Мартін Шульц висловив сподівання, що в цей день парламент ухвалить необхідні для виконання умов ЄС закони, зокрема, щодо лікування Юлії Тимошенко за кордоном.

В четвер Віктор Янукович заявив, що готовий підписати закон щодо вирішення питання пані Тимошенко, коли його ухвалить парламент. При цьому він наголосив, що ексклюзивних рішень щодо неї бути не може.

В середу 13 листопада Верховна Рада провела позачергове засідання, проте так і не змогла розглянути євроінтеграційні закони.

Саміт Східного партнерства у Вільнюсі відбудеться 28-29 листопада.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх