,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Дискредитація України і підступи Кремля.
8 листопада 2013 року берегова охорона Греції заарештувала в Егейському морі суховантаж Nour M, який прямував під прапором Сьєрра-Леоне. Причиною затримання виявилися дані про перевезення в 59 контейнерах партії 20 тисяч автоматів АК-47 і вибухових речовин без необхідної документації. Стало відомо, що судно Nour M вийшло з порту Октябрськ (Україна) 25 жовтня. Українські аналітики з Da Vinci AG озвучили Корреспондент.net версії пояснення конфлікту.
Фахівці нагадали, що 7 вересня американська газета The Washington Post опублікувала матеріал, де повідомлялося що порт Октябрськ використовується російським Рособоронекспортом для імпорту зброї до Сирії і Венесуели. Крім того, звіти незалежних досліджень компанії C4ADS говорять про те, що порт в Миколаївській області став одним із ключових "перевалочних пунктів" для відправки російської зброї в гарячі точки планети.

Як розповіли експерти Da Vinci AG, після старту громадянської війни в Сирії в 2011 році Росія продовжила виконувати умови раніше підписаних з Дамаском військових угод. МЗС РФ заявляє, що веде постачання в Сирію лише оборонної зброї, а також у відповідь на критику з боку США парирувало, що постачання систем ППО С-300 є стримуючим чинником, який покликаний перешкоджати зовнішньому втручанню в ситуацію в державі.

За інформацією аналітиків, факт затримання судна Nour M може вказувати на існування наведення, і грецька влада заздалегідь отримала відомості про наявність на борту зброї.

Експерти наголошують, що постачання зброї до Лівії з України суперечать інтересам Кремля в регіоні. "Водночас лівійський ринок озброєнь активно повертається в орбіту інтересів Кремля, який буде видавлювати з нього конкурентів", - додали аналітики.

У Da Vinci звертають особливу увагу, що арешт судна Nour M силами грецької берегової охорони збігся також з наступними подіями: 1) візит Президента України Януковича до РФ, 2) очікуване підписання Україною договору про асоціацію у Вільнюсі 28 листопада, 3) передача партії танків Оплот армії Таїланду.

Таким чином, вважають експерти, інсценування контрабанди зброї в зону збройного конфлікту могло виявитися частиною спланованої акції проти України, і спрямоване на дискредитацію керівництва країни, а також держави, як активного учасника на світовому ринку озброєнь, формування несприятливого міжнародного іміджу для зриву підписання угоди про асоціацію з ЄС.

Резюмуючи, аналітики пропонують три версії скандалу:

Версія 1. Ситуація довкола судна Nour M може свідчити про проведення спецоперації проти України для прикриття великої поставки зброї з Російської Федерації до Сирії режиму Башара Асада з відволіканням уваги світової громадськості на легальний вантаж, що призначався для уряду Лівії. Такий конфлікт, пишуть у Da Vinci, дозволив би підірвати позиції України на світовому ринку озброєнь, зірвати плановані контракти і видавити вітчизняних експортерів з ринків, на яких присутні інтереси РФ.

Версія 2. Вантаж з України може бути позиційований як такий, що призначався сирійським повстанцям, що дасть можливість Кремлю підтримати свою позицію в питаннях поставок озброєнь режиму Башара Асада.

Версія 3. Дискредитація України перед самітом у Вільнюсі. Незважаючи на те, що судно було затримано 8 листопада, дії з розкриття контейнерів почалися лише 11 листопада. Продовження слідчих дій такими темпами може дати можливість затягнути процес встановлення істини до саміту у Вільнюсі, зауважують експерти.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх