,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Влада Білорусі планує ввести податок на дармоїдство
За словами чиновниці, відповідний проект наказу вже підготовлений білоруською владою. Передбачається, що щорічна сума податку може скласти 2,6 млн білоруських рублів (близько $280).

Водночас Кретова заявила: "Визначена категорія громадян, яких можна віднести до дармоїдів. Буде прийматися рішення про те, щоб вони брали участь у формуванні бюджету".

Відзначимо, що за даними експертів, для того, щоб збалансувати бюджет на наступний рік, білоруській владі буде потрібно залучити $1,5 млрд зовнішніх позик і $2 млрд доходів від приватизації.

Також додамо, на початку вересня Русская служба DW писала, що Мінськ бажає поповнити казну за рахунок закордонних поїздок громадян.

Такий відгук у пресі отримала ініціатива президента країни Олександра Лукашенка, який запропонував ввести мито в $100 "з носа" для кожного білоруса, що виїжджає за кордон, щоб захистити вітчизняних виробників від напливу імпортних товарів. Проте пізніше він заявив, що уряд буде шукати інші способи вирішення зазначеної вище проблеми.

My Webpage

п.с. тільки де взяти гроші безробітним... офіційно ж треба why

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх