,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Український стронгмен Василь Вірастюк поодинці розігнав мітинг за права геїв у Львові
Учасники заходу розбіглися в різні сторони після появи в полі зору відомого українського спортсмена Василя Вірастюка , який , як з'ясувалося пізніше , поспішав до стоматолога.

За словами очевидців , український стронгмен з'явився невідомо звідки і з дуже злим виразом обличчя , демонстративно розмахуючи руками , попрямував на людей , які зібралися . Помітивши це , мітингувальники розбіглися в різні сторони , кидаючи плакати та символіку.

«Це немислимо ! Ми постійно відчуваємо тиск і гоніння з боку влади і людей. Незважаючи на те , що наша акція мирна , ми готові були до того , що нас , як завжди , буде розганяти міліція. Але щоб найсильніша людина планети ганявся за геями ? Такого кроку з боку влади ми не очікували. І ми хочемо в Євросоюз ? Ганьба ! » - Обурюється голова організації « Блакитні партизани »Владислав Милий .

« Геї ? Які геї ? - Коментує ситуацію Вірастюк. - У мене був поганий день , я був дуже роздратований , так як у мене сильно болів зуб , і я майже що втік до свого стоматолога , кабінет якого знаходиться на самому проспекті Свободи - терпіти цю біль не було сил. Мітингувальники ? Ні, не бачив. Кажу ж , дуже поспішав , і тільки встиг помітити як якесь скупчення народу дуже швидко і шумно розбіглося у різні сторони . Я думав , це діти граються ... »

Тим часом організація «Блакитні партизани » вже подала позови до Європейського суду з прав людини особисто на Василя Вірастюка та мера Львова Андрія Садового .

My Webpage

п.с. далі одеського заказника - ані кроку збоченцям moral

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх