,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Завтра, 10 листопада, в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври Молитимуться за Україну без сиріт
Завтра, 10 листопада, в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври вперше відбудеться особливе богослужіння, в якому візьмуть участь діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, що виховуються в інтернатах і дитячих будинках, а також відомі державні та громадські діячі, політики та благодійники. Разом вони звернуться до Бога з молитвами про порятунок усіх дітей-сиріт, аби Він захистив і благословив їх щасливим майбутнім.

У богослужінні, яке розпочнеться об 11:30, братимуть участь 120 дітей-сиріт. Після закінчення служби вони напишуть свої мрії та бажання і під дзвін разом із повітряними кульками запустять їх у небо. В рамках заходу для дітей заплановані святковий обід та екскурсія територією Києво-Печерської Лаври.

У цей день віруючі різних християнських конфесій проведуть заходи, присвячені Дню молитви за сиріт. Зокрема, у різних Церквах відбудуться богослужіння з заступницькими молитвами за сиріт і благодійні концерти.Віруючі відвідуватимуть дітей у дитячих спеціальних закладах або братимуть їх на певний час у свої сім’ї. Дізнатись більше про цю ініціативу можна на офіційному сайті «Дня молитви за сиріт».

Як зазначають ініціатори «Всеукраїнського Дня молитви за сиріт», до його проведення може долучитись кожен бажаючий, відвідавши у цей день богослужіння у своїй Церкві чи помолившись у себе вдома.

My Webpage

rupor

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх