,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Помста за Океан Ельзи: Мінкульт збирається повернути збір для концертів зарубіжних виконавців
Помста за Океан Ельзи: Мінкульт збирається повернути збір для концертів зарубіжних виконавців


Міністерство культури України обіцяє повернути збір для концертів зарубіжних музичних виконавців. Крім того, в кулуарах Верховної Ради обговорюють законопроект про 17-відсоткове оподаткування іноземців в Україні.

Такий крок може бути відповіддю на дії Федеральної міграційної служби Росії, яка оштрафувала українську групу Океан Ельзи за незаконну трудову діяльність після концерту в Саратові.

Українські артисти обурені: поки їм перешкоджають у Росії, тамтешнім виконавцям в Україні - режим максимального сприяння.

My Webpage

Провести негайну перевірку всіх російських виконавців і колективів, які гастролюють по Україні, зажадав голова комітету з питань культури і духовності Верховної ради В'ячеслав Кириленко. З цією пропозицією він вже звернувся в Міністерство доходів і зборів, яке має перевірити наявність у російських співаків дозволів на гастрольну діяльність, а також сплачені податки з гонорарів.

Як повідомлялося раніше, 2 листопада 2013 року співробітники саратовського регіонального управління ФМС Росії звинуватили дев’ятьох музикантів рок-групи "Океан Ельзи" у порушенні російського міграційного законодавства і оштрафували за нелегальний працю і оштрафували на 18 тисяч рублів. На 225 тисяч рублів за "Незаконне залучення іноземних мігрантів до праці" були оштрафовані організатори саратовського концерту українських рок-музикантів.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх