,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


"застій" - найкраща характеристика Росії
"Застій" – так характеризує стан російської економіки британський тижневик Economist.

"Із темпом річного економічного зростання на рівні лише 1,2% ВВП за минулий квартал та зростанням інвестицій та промислового виробництва на рівні, який наближається до нуля, "застій" видається найбільш влучним словом, яке характеризує стан російської економіки", - пише тижневик.

Видання пригадує жарт російського міністра економічного розвитку Олексія Улюкаєва, який заявив на одному з економічних форумів минулого місяця: "Власне кажучи, ніякого економічного зростання нема, а от міністр економічного розвитку перед вами".

Economist розповідає, що протягом десятиліть Росія виживала за рахунок високої ціни на енергоносії. Але ситуація змінилася і потрібні нові підходи - інвестиції у нові технології, покращення продуктивності праці і її ефективності, а також реальні структурні реформи економічного сектору.

Чи спроможне російське керівництво втілювати такі реформи, запитує тижневик. У відповідь він наводить думку представниці російського "Альфа-Банку" Ольги Орлової, яка переконує, що керувати економікою у ручному режимі не є чимось новим для пана Путіна. Питання лише в тому, чи захоче він обирати нові підходи.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх