,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Верховна Рада приймає останні закони з євроінтеграційного процесу
У Верховній Раді створено робочу групу для доопрацювання законопроектів про лікування засуджених до позбавлення волі за кордоном.

Сьогодні в парламенті це рішення підтримали 289 народних депутатів.

Спікер Володимир Рибак наголосив, що робоча група створена на пропорційній основі. Він попросив голів фракцій подати пропозиції про кількісний і персональний склад групи.

My Webpage

Верховна Рада України схвалила в першому читанні проект про внесення змін до законодавства, який покликаний змінити низку правил щодо проведення виборів народних депутатів.

На підтримку законопроекту проголосував 281 парламентарій.

Вкажемо, що це законопроект №3396, підготовлений народними депутатами від Партії регіонів Олександром Єфремовим (голова фракції), Володимиром Олійником і Дмитром Шпеновим.

Автори документа вказують, що метою прийняття законопроекту є визначення критеріїв для створення одномандатних виборчих округів; зміни терміну, відведеного для Центральної виборчої комісії для утворення виборчих округів і встановлення їхніх меж з 175 днів на 360 днів до дня виборів; зменшення максимальної кількості виборців, закріплених за дільницею; зменшення кількості членів окружних виборчих комісій; виділення додаткових повноважень окружним виборчим комісія в частині організації виборчого процесу в округах.

Однією з новацій цього законопроекту автори вважають передачу від Центральної виборчої комісії до окружних виборчих комісій функцій щодо організації проведення виборів в одномандатних округах, зокрема щодо реєстрації кандидатів у депутати в одномандатних виборчих округах.

Також новим для українського виборчого законодавства є зміна механізму визнання недійсним голосування на виборчій дільниці.

Законопроекти про прокуратуру та вдосконалення виборчого законодавства до другого читання комітети Верховної Ради будуть готувати за скороченою процедурою.

My Webpage


Депутати прийняли євроінтеграційний законопроект про прокуратуру

Депутати прийняли законопроект про прокуратуру, запропонований президентом України Віктором Януковичем.
Законопроект прийнятий у першому читанні.

За проголосували 286 народних депутатів із 393.

Нагадаємо, що сьогодні Арсеній Яценюк, голова фракції Батьківщина, виступаючи з трибуни Верховної Ради заявив про готовність опозиції проголосувати за 1-е читання президентського законопроекту про прокуратуру та про вибори народних депутатів.

Як повідомлялося, Президент України Віктор Янукович вніс до Верховної Ради проект закону про прокуратуру, який передбачає скасування функцій загального нагляду та досудового слідства і враховує рекомендації Венеціанської комісії за винятком рекомендацій, які стосувалися норм, що регулюються Конституцією України (призначення і звільнення генерального прокурора).

Законопроект про прокуратуру є євроінтеграційним документом.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх