,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Кишенькові екологи Путіна
Кишенькові екологи Путіна


У Росії, схоже, не на жарт стурбовані не лише дрейфуванням України в бік ЄС, а й спробою зіскочити з газпромівської труби. Перепробувавши всі можливі способи втримати українців у своїх «братніх обіймах» і не домігшись бажаного, кремлівські газові бояри почали вдаватися до найнесподіваніших і вкрай безглуздих способів вплинути на ситуацію.

Нарешті до справи залучили своїх підопічних екологів. А що возити їх в Україну – справа доволі затратна, вирішили для економії повідомити українцям свою «правду-матку» про те, що їх чекає через прозорий поки що російсько-український кордон.

У середині жовтня в Бєлгороді пройшла акція проти шкідливих методів видобування сланцевого газу поряд з російсько-українським кордоном. Не обійшлося і без українських найманців.

І що ви думаєте… Акція вдалася як ніколи. Потішнішого дійства на цій ділянці кордону, та й взагалі в газових ігрищах, здається, ще не було. Намагаючись продемонструвати свій «братній оскал», російські екологи вирішили написати до українців доступною для них мовою та переклали своє гасло «Нет сланцевой угрозе!» як «Немає сланцевої загрози!».

У результаті написане можна тлумачити як кому заманеться. Хтось переконаний, що росіян підставив гугл-перекладач, а хтось стверджує, що «помилка» зовсім не помилка, а цілком логічна сентенція про те, що жодної сланцевої загрози не існує.

Ну а на завершення дійства, щоб підсилити свій екологічний вплив на одурене населення України, російські екологи випустили в бік кордону 300 зелених кульок, заправлених якісним російським газом, до яких прикріпили прохання не занапащувати природу. Про те, що кульки загидять українську землю, російські екологи, мабуть, не подумали…

My Webpage

п.с. двулична кацапеьтівка заарештовує екологів і садить до вязниці, коли з ними не згідна, а тут на тобі - самі фінноугромордвини піднімають питання екології, та ще й в чсусідній державі
bellow russian bash facepalm

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх