,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Україна пропонує провести Олімпіаду-2022
Україна пропонує провести Олімпіаду-2022


Ігри пропонують провести у Львові із залученням Львівської та Івано-Франківської областей.

І хоча офіційна подача заявок триватиме до середини листопада, вже відомо, що серед конкурентів Львова, ймовірно, будуть Алмати, Осло, Стокгольм, Мюнхен та Краків.

Особливістю української заявки організатори обіцяють зробити "душевність" та "затишність" ігор. Кошторис ігор, кажуть в уряді, все ще складається.

Як розповів віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул, в Україні до Олімпіади планують створити два кластери: сніговий та льодовий. Центром льодового кластеру буде Львів, а снігового - села Тисовець, Панасівка та Боржава.

Організатори наполягають на тому, що в нагоді для проведення Олімпіади стане інфраструктура, побудована до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року, а також - для Чемпіонату Європи з баскетболу, який пройде у 2015 році.

При цьому суто спортивні об'єкти обіцяють почати будувати лише у разі, якщо заявка України буде схвалена.

Серед переваг України організатори називають досвід проведення Євро-2012, туристичну привабливість Львова, а також його географічне розташування: за кілька годин звідти можна доїхати і до європейських країн-сусідів України і до багатьох українських міст.

"Ми пропонуємо повернутися від пафосних олімпійських ігор до більш душевних, спокійних, комфортних, збалансованих ігор. Для цього Львів є ідеальним містом.

Величезна кількість невеликих містечок та сіл, які є і у Львівській області, і в Закарпатті, і в Івано-Франківській, створять цю душевну атмосферу і можливість відпочинку для людей, коли вони не братимуть участь у самих змаганнях", - розповів пан Вілкул про те, що він назвав "унікальністю" української заявки.

"Олімпійські" надії

За словами мера Львова Андрія Садового, місцева влада при підготовці до Олімпіади планує врахувати помилки Євро-2012, зокрема буде дуже чіткий розклад будівництва, яке розпочнеться заздалегідь.

Розраховують навіть використати львівський стадіон, який після чемпіонату Європи не використовується на повну. У разі успіху української заявки там планують провести церемонії відкриття та закриття, а також використовувати для тренувань.

Олександр Вілкул заявив, що остаточний кошторис ігор ще розробляють компанії, які запросили допомагати Україні готувати заявку.

"Можу сказати, що сума буде немаленька, але у львівському регіоні вже багато зроблено", - сказав віце-прем'єр. В уряді, як і під час підготовки до Євро-2012, розраховують на приватні інвестиції.

"Туристична інфраструктура, а це і підйомники, і місця для відпочинку, і готелі, будуть максимально будуватися за гроші приватного бізнесу", - сказав віце-прем'єр.

Загалом організатори заявки сподіваються, що Олімпіада в Україні стане імпульсом для економічного розвитку, для розбудови інфраструктури, для підвищення туристичної привабливості, але також і до розвитку зимових видів спорту в Україні.

My Webpage


Україна пропонує провести Олімпіаду-2022

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх