,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Карасьов: Істерія з боку Росії свідчить про те, що Україна рухається в правильному напрямку
"Це нагадує дружину, яку кидає чоловік. З усією ревністю, усіма претензіями тощо. Все це перетворюється на політичний базар. Все, що сьогодні видно на екранах - пана Путіна, Медведєва, я вже не кажу про пана Глазьєва - це геополітична істерія. І це говорить про те, що наша країна рухається в правильному напрямку", - підсумував Карасьов.

За словами Карасьова, проблема українсько-російських відносин полягає в тому, що РФ за час третього терміну президентства Володимира Путіна рухається в антизахідному напрямку.

"Більше того, антизахідність і антиєвропейськість є ідеологічною основою політичного режиму Путіна третього терміну", - переконаний політолог.

У той же час, за його словами, "Україна рухається, навпаки, в напрямку Європи".

Про це в ефірі 5-го каналу заявив директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов, передає Укрінформ.

"Проблеми Європейського союзу, угоди про Асоціацію, Зони вільної торгівлі українська влада розглядає під кутом зору торговельно-економічних калькуляцій. Водночас, Путін розглядає цю проблему з точки зору геополітичних калькуляцій. І коли йде зіткнення геополітичних аргументів з економічними, виникає ситуація, коли "твоя моя не понімай", - сказав він.

"Угода про Асоціацію і Зону вільної торгівлі України з Європейським Союзом Росія сприймає як акт великої геополітичної зради", - додав політолог Карасьов.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх