,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Тиск Росії – це "хороший сигнал"
Масова інформаційна атака Росії не викликала особливого хвилювання ані серед провладної Партії регіонів, ані серед опозиції, пише "Сегодня".

"Це звичайна піар-кампанія, якої не уникнути жодній зі сторін. Впевнений, що з наближенням Вільнюського саміту вона буде ще більш інтенсивною, але після підписання угоди [про асоціацію] неминуче піде на спад", - вважає нардеп-регіонал і голова делегації України в Парламентській асамблеї Ради Європи Іван Попеску.

Він додав, що не має жодних сумнівів, що угоду про асоціацію буде підписано.

На думку нардепа-бютівця і члена тієї ж делегації Сергія Соболєва, "зазвичай така риторика Москви має місце після чергового провалу переговорів з Києвом".
"Якщо це так, значить, ми на порозі підписання угоди, і це хороший сигнал", - додав він.

Тиск газу

Озвучені у вівторок Клацнути претензії "Газпрому" є спробою тиску на Україну, яка має визначитися, чи приєднається вона до Митного союзу, чи піде шляхом євроінтеграції, вважає аналітик компанії "Анкорінвест" Сергій Вахрамєєв, якого цитує "Коммерсантъ Украина".

Він не виключає, що справа може дійти до обмеження поставок та газової війни, при чому в цьому випадку ЄС може дійти висновку, що винною є Україна.

На думку ж президента міжнародного енергетичного клубу Q-club Олександра Тодійчука, Україна має лише два виходи з цієї ситуації - підвищити тарифи на тепло до економічно обґрунтованого рівня або повернути промислових споживачів "Нафтогазу".

Останнє дозволить "Нафтогазу" протягом півтора-двох місяців накопичити необхідні для розрахунку з Росією кошти, каже експерт.

Читати статтю повністю

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх