,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Суд Одеси заарештував ще двох людей, які брали участь в акції проти затримання Маркова
В Одесі суд на два місяці заарештував ще двох людей, які брали участь в акції протесту (у ніч з 22 на 23 жовтня) проти затримання Ігоря Маркова.

Як повідомили в прес-службі партії Батьківщина, лідером якої є Марков, Приморський районний суд заарештував активістів партії Геннадія Данька та Олександра Дарчука.

Раніше повідомлялося, що четверо найбільш активних учасників мітингу на підтримку заарештованого екс-депутата Ігоря Маркова, що проходив під управлінням МВС в Одесі 22 жовтня, взяті під варту на два місяці. Їм загрожує до п'яти років тюремного ув'язнення.

Чоловіки затримані за підозрою в хуліганстві. Варто зазначити, що відповідна стаття Кримінального кодексу передбачає позбавлення волі скорок від двох до п'яти років.

Я їх загризу зубами коли вийду, цього @ $ % урку: Марков поспілкувався з дружиною через ґрати.

Нагадаємо, 31 жовтня Апеляційний суд Києва визнав законним утримання Маркова під вартою до 20 грудня. Глава партії Батьківщина Ігор Марков позбувся мандата депутата за рішенням Вищого адміністративного суду України у вересні 2013 року.

***
Лідеру партії Батьківщина Ігорю Маркову інкримінують організацію і вчинення побиття учасників пікету в Одесі. За даними МВС, йдеться про події 2007 року, коли біля Одеської облдержадміністрації проходив пікет Свободи проти встановлення в місті пам'ятника Катерині ІІ.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх